Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány ha az osztályfőnököm DÖGÖS?

Figyelt kérdés

nem ugy dögös hogy MILF, hanem egy fiatal csajszi, tök rendes meg minden és élvezet eltölteni vele minden egyes órát, csak azért tanulok nála mert mosolyog ha ötöst ad.

amugy az osztály 75%ban fiú, szoval ha ofővel vagyunk az kb olyan hogy a tanár csak mondja mondja de mi valahogy csak nem halljuk meg csak bámulunk előre nézzük őt a lehetőleg nem feltünően, ha pedig megfordul mert ir valamit a táblára a hátsó padban ülők már majdnem előveszik a távcsőt hogy jobban lássákXD

na szóval mit gondoltok arrról, ha egy tanár a kellőnél jobban szemrevalóbb és nem tudunk figyelni(mi a fiuk) órán(ettől függetlenül 5-ösöket kapunk, mert otthon bepotoljuk:) de egyébként az látszik hogy tudja magáról hogy vannak neki bizonyos testrészei amelyek az átlagnál formásabbak(hogyne tudnáXD) és próbálja őket eltakarni, eltüntetni, de valahogy sose sikerülXD

nektek volt/van ilyen tanárotok akivel ez volt a helyzet:?

kérdés2:kedvenc sör? abszont nem nekem vpló


2014. júl. 30. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
EZIGEN öregem, hogy baj-e? én aludtam órákon, az szerinted jobb? örülj neki hogy ez a helyzet legalább néhány recskánál lesz téma. kedvenc sör, háááát az ami ingyen van
2014. júl. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nyomulnék rá! hívnám meginni valamit, meg korrpetálás, stb.. :)
2014. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!