Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az angol...

Mit csináljak ha az angol tanárom utál?

Figyelt kérdés
az angol tanáromnál irtam nála egy 3 mas dolgozatot ő meg erre mosolyogva irta be aztán csak én jelenkezte m és körül nézet hogy megnézze hogy senki sem jelentkezik utána azt mondta:ha senki sem jelentkezik akkor megmondom a megoldást és én meg bekiabáltam hogy én is jelentkezek erre pedig beirta az egyest mert bekiabáltam olyan bunkó most micsináljak még 2 évet kell kibirnom vele...:( most micsináljak ne utáljon ennyire????????????????

2014. júl. 30. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Tanulj és húzd meg magad. Nem kell mindig jelentkezni ha tudod a választ.

Gyorsan elmegy az a pár év. Jobb ötletem nincs.

2014. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Kösd ki a féket a kocsijából.

Viccet félre téve simán próbáld meg meghúzni magad, ez egy g*eci és mivel ő a tanár mindig neki is lesz igaza :/

2014. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem is utál az angol tanárom, és nem is igazán fog megkedvelni soha, pedig nem csináltam semmi olyat amin meg kellett volna haragudnia rám..én nagyon tanulok angol órára, ha felszólít ne tudjon beégetni azzal, hogy nem tudom a választ és ne beszélgess az óráin mert abból is csak bajod lesz..tapasztalat.. Higgy nekem! Remélem tudtam segíteni valamennyit.:)
2014. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Hát én meg azt mondom, hogy nehogymár az angoltanár legyen a hibás mindenért. A tanár ok nélkül ritkán gyűlöl valakit, a ritka arra vonatkozik, hogy akkor viszont nagyon sok embert gyűlöl. Nézz körbe, adott tanár hogy viszonyul más tanulókhoz, kollégákhoz és gondolkozz el: lehet, hogy a tanár személyisége olyan, hogy utálja a legtöbb embert vagy csak téged?... Akkor viszont valahol, valamikor adtál rá okot a szemébe.

Sok sikert, érdeklődj.

Mi az hogy mosolyogva írja be a 3-ast? Már probléma az is, ha mosolyog?

2014. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tanács az, hogy ne jelentkezz, hiszen az angol eleve egy aktív munkát igénylő óra. Nálunk az órai munka a felét teszi ki a jegynek! A tanár ebből látja, hogy ki az, aki készül rendszeresen, és ki az, aki csak dolgoztra. Fel fog szólítani. Ne beszólogass neki, hanem a megoldást mondd - arra tuti hogy nem adhat egyest. Ha először leugat, akkor is tudni fogja, hogy jó az, amit mondtál. és jó megoldásra ha beírja az egyest, akkor anyámat beküldeném hozzá elbeszélgetésre és az irodában folytatnám, hogy a gyereket rendszeresen nem szólítja, pedig tudja és akarja. Ennyi:)
2014. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek mindent !!!!!!!! tényleg sokat segitettek!!!!!:)
2014. júl. 30. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
puncsolj be neki :3
2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!