Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy hippi osztálytársunk....

Van egy hippi osztálytársunk. Mindenki kiközösíti mert kicsit furcsa. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

18 éves lány, mindig mosolyog, kedves, de ha rossz kedve van az nagyon látszik rajta. Mintha egy másik világban élne.. Órákon csak bámul a semmibe és elvan a kis világában ( furcsa módon mellé egész jól tanul).. köztudottan marihuánát és alkoholt fogyaszt + dohányzik. Persze nem rendszeresen.

az embereknek mindig segíteni akar néha már tolakodóan is. Azt vallja hogy a szeretet és béke a legfontosabb. ha beszélgetni szeretnénk vele gyakran olyan mint aki nem is figyel..

befonja két coffba a haját, hajpántokat hord, néha trapéznadrágot is. Szereti a színeket.

Nem problémázik azon hogy mi van a tanulással, azt mondja nem érdekli, majd lesz valahogy, de azért vannak komoly céljai ( egyetem). Ott is az embereken szeretne segíteni


2014. aug. 3. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:
+ küzd azért hogy az emberek elfogadják egymást, a társadalmat korcsnak nevezi
2014. aug. 3. 12:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van társadalommal kapcsolatban.Oks, talán füveznie nem kéne,de kik vagyunk mi, hogy beleszóljunk.Tudom milyen ha a világnézet miatt ki vagy közösítve, én is hippi vagyok, de megvan az a baráti köröm, ahol jól érzem magam.Ebből a körből az egyik rocker, a másik ilyen punk, rock, emo stb keverék.A véleményem ez:nem kéne kiközösíteni, azért, mert kicsit szendébb.Tudod nem furcsa ő, csak csöppet elvont, nem?

Lehet hogy nem olyan tipikus korodbéli.

2014. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Amúgy az emberek mindig kiközösítik azt, aki eltér tőlük, evolúciós gyökere van.
2014. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firedoom ***** válasza:
100%
Ha csakugyan segit mindenkinek es egyetlen (a ti szemszogetekbol) rossz tulajdonsaga, hogy hippi. Akkor a bantasa es kikozositese helyett inkabb segitsetek neki. Nem asott okot ra, hogy igy viselkedjetek vele.
2014. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az osztályod viselkedése igazolja azt, hogy manapság ezzel a "segítek mindenkinek" "mindenkit szeretek" "písz, nó vór" mentalitással élő embereken áttapos a tömeg.


Ha minden pénteken bulikban fetrengene részegen, egyszerre három sráccal kavarna és öttel kefélne + rossz jegyei lennének, akkor ő lenne a legmenőbb csaj.

2014. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy segíteni akar másokon szép dolog, a tipikus libsi, füvezek, drogozok, piálok és szarok a világba mentalitás nem az.
2014. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Máris megkedveltem.
2014. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A többiekben meg az a fura, hogy normálisak! :D
2014. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lenne ha Te kedvesebb lennél vele, és kiállnál mellette. Kicsit másnak lenni rossz, ha közben nem fogadnak el. Ráadásul ő csak segíteni szeretne, és lehet hogy azért is hogy végre elfogadjátok. Talán a drogról, az alkoholról meg a cigiről is leszokna ha az osztályban lennének barátai.
2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!