Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan aki nem egyetemr...

Van itt olyan aki nem egyetemre megy, hanem szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
Miért nem egyetemre mentél?Milyen szakmát választottál?

2014. aug. 5. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én szándékosan nem mentem, lelki dolgok miatt a koncentrációm és a memóriám nem elég szerintem hozzá...majd ha rendbe jöttem lelkileg...3 szakmám van + munkahelyi továbbképzések, 1 éve dolgozok a szakmámban...programozó vagyok...


21F

2014. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem egyetemre jelentkeztem, mert fogalmam nem volt hogy mi érdekelne, most meg már nem lehet visszamenni 2-3 évet az időben, hogy észbe kapjak.

Szakács leszek, 2 éves képzés, Pesten. 20/F

2014. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most érettségiztem,maradok a sulim szakképző évfolyamán. Pénzügyi- számviteli ügyintéző leszek.

Miért nem egyetem? Lássuk csak. Az egyetem elég sok plusz költséggel jár, amire egyelőre nem lenne keret.

2014. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lusta voltam tanulni, az erettsegim is lett volna elég. +belefaradtam a sok tanulásba akkor, eszem ágában nem volt még nehezebbet a nyakamba venni. Végül pedig kb ugyan azt a melot végzem okj-s apolokent mint a diplomások csak kevesebb pénzért, de az sem rossz!
2014. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mi a fene ***** válasza:
100%
Egy jó szakmával is lehet sikeres az ember. Az a fontos azt csinálja amit szeret, és nem mellékes ha megfizetik. Műveltséget nem csak az egyetem adja.
2014. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.Majd remélem kárörvendhetek az osztálytalálkozón.:D
2014. aug. 8. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Egy jó szakmával is lehet sikeres az ember. Az a fontos azt csinálja amit szeret, és nem mellékes ha megfizetik. Műveltséget nem csak az egyetem adja."


Ezzel teljesen egyetértek.


"Én is így vagyok vele.Majd remélem kárörvendhetek az osztálytalálkozón.:D"


Ebből viszont az jön le nekem, hogy kérdező, te viszont reménytelen vagy, legalábbis belátható időn belül. 20 év múlva talán okosabb leszel. Rossz a motivációd, valószínűleg nem fogod igazán semmire vinni.

2014. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!