Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki normális, mégis sokan utálják?

Figyelt kérdés
Általában minden nagyobb közösségből ki vagyok közösítve, általánosban is gyűlöltek és jelenleg is. Mondjuk szerencsére eddig nem volt olyan, hogy teljesen egyedül maradtam volna, mert általánosban is volt egy másik csendesebb lány, akivel barátkoztam, meg most is van pár lány, akikkel jóba vagyok, csak azért elég fura ez az egész. Mondjuk a normálisabb emberekkel mindig jól kijövök, csak mindig az ilyen menőbb emberek kezdenek el cseszegetni. De azok a lányok, akikkel középsuliban barátkozok, szoktak beszélgetni a többiekkel és szeretik is őket, csak engem gyűlölnek ennyire. Mégis, akikkel jóba vagyok, mind azt mondják, hogy nagyon rendes vagyok, meg vicces, stb. De akkor a menőbb emberek miért utálnak?
2014. aug. 5. 15:41
 1/7 Barbixo ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj! A menő gyerekeknek csak nincs jobb dolguk. Ne foglalkozz velük. Te többet érsz, mint ők összesen!
2014. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem velem van a baj, akkor miért utál egymás után 2 osztály is?
2014. aug. 5. 17:08
 3/7 Barbixo ***** válasza:
100%

Figyelj, a cicababák engem sem szerettek, de egyáltalán nem érdekelt hogy ki kedvelt és ki nem. Szerencsére nekem nem szóltak be, nem cseszegettek.

Nem kell velük foglalkozni, talán nem tetszik nekik az, ahogy öltözöl, vagy az ha túl okos vagy.

Attól, mert ők nem bírnak, te még normális vagy.

2014. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
El kell fogadnod, hgoy vannak hulyébbek mint te. Eléggé nagy parasztok élnek koztunk, de mindig van remény, hogy a normális emberek normális társaik kozé kerulnek :D Ne félj, mimnden jobb lesz :D
2014. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^
2014. aug. 7. 14:47
 6/7 mi a fene ***** válasza:
100%
Hosszú távon megéri normálisnak lenni . Nem tudom jól fogalmaztam-e ? az ilyen üresfejűek általában eltűnnek a süllyesztőben, nem lesz belőlük semmi.JA, és nem kell mindenkinek megfelelned !
2014. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ismerős szitu. Zavarja őket hogy te más vagy, hogy nem olyan vagy mint ők :) SZARD LE ŐKET :D Többet nem is érdemelnek, hidd el.
2014. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!