Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom már 4 éve munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már 4 éve munkanélküli, most talált egy állást a szeméttelepen, ahol hulladékot kell neki válogatnia heti 7 napban 9 órán keresztül nettó 110000-res jövedelemért, mégis úgy örül neki, mint egy kis kutya. Normális ez?

Figyelt kérdés
Fősulit végzett, nem kéne lealacsonyodnia egy segédmunkás szintjére. Nagyon zavar, ennél jobbat érdemel, de mégis képes örülni neki. Ti mit szólnátok, ha segédmunkás lenne a párotok?
2014. jún. 15. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem az lenne a fontos h be tud segíteni a költségekbe...
2014. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A segédmunkás is ember, szerény véleményem szerint.
2014. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tudod, sajnos nagyon sokan hozzájuk "nem méltó" munkát végeznek és nem azért mert szeretik és erre vágynak, hanem mert valamiből meg kell élni és fizetni kell a költségeket. A munka sok esetben nem öröm, hanem egy kényszer.....menni kell és csinálni kell ha tetszik ha nem. Addig amíg nem lesz jobb :)
2014. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez magyarország kicsiszivem. Ha a főiskolás bárátod olyan okos már rég rájött volna hogy nem lehet csak munkából vagy egy munkából megélni
2014. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem hogy vele örülnél...
2014. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Négy évig nem volt semmi bevétele, még jó hogy örül, hogy egyáltalán kapott munkát.

Én nem szólnék semmit, én is örülnék és bíznék abban, hogy később hasznát tudja venni annak is, amit a suliban tanult.

Nem vagyok hülye sznob.

2014. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BlackSword ***** válasza:

Egész szerencsés... Láttam én már diplomás közmunkást ie 50000-ért levelet seperni...

Nem a munka jellegének örül, hanem annak, hogy nem kell többet a járásira járnia tb-t kuncsorogni, meg azt a mocskos 22-ezret, meg droid/primitív kompetenciatanfolyamra járni... Rohadtul megalázó tud lenni...

2014. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"A segédmunkás is ember, szerény véleményem szerint."


Lehet, de rendszerint nincs diplomája. Meg nagyon más se.

2014. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4 éve nincs munkája. Most talált egyet, és csodálkozol, hogy örül? Meg szerinted ez nem normális?
2014. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

""A segédmunkás is ember, szerény véleményem szerint."


Lehet, de rendszerint nincs diplomája. Meg nagyon más se."


És akinek nincs diplomája az már nem ember,ugye!Csak azzal kell szóba állni,akinek van valamije.Meg diplomája!Az nem baj,hogy közbe szétveri a fejed,szétrugja a segged,felpróbálja a barátnőidet.Lényeg hogy legyen diplomája,meg vagyona!

2014. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!