Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma találkoztam az osztályfőnök...

Ma találkoztam az osztályfőnökömmel és katonai nadrág volt rajtam és a beszélgetésünk közben azt mondta, hogy iskolába föl ne merjem venni mert osztályfőnöki figyelmeztetést ad. Ezt megteheti?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
83%
nem teheti meg.köcsög.
2014. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Benne van a házirendben? Ha benne akkor igen, ha nem menj el nyugodtan a suliba és ha ad egy ofőit akkor lazán sétálj be az igazgatóiba és jelentsd.
2014. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem teheti meg. Mi lenne ha csak ez az egy nadrágod lenne?

Kapja be. Jó, ezzel nem adtam választ, de legalább egyetértek azzal aki úgy gondolja hogy megrohadhat.

2014. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg milyen szabályokat sértesz vele? "nem katonáskodunk az iskolába" vagy mi? :D
2014. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azért is felvenném. Nevetséges az osztályfőnököd. Beírja majd, hogy osztályfőnöki figyelmeztetésben részesítem mert katonai nadrág volt rajta? -.-
2014. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
80%
Én is felvenném az húzol fel amit akarsz (majdnem) ezért nem adhat!!! -.-
2014. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
csak akkor, ha a házirend tiltja, amúgy ezért nem, most, ha én tűsarkúban, meg miniszoknyában mennék, pink színű hajjal, mi köze lenne hozzá... kb. semmi.
2014. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Barbixo ***** válasza:
72%
Nem teheti meg! Amit most mondok azért utálni fogsz de én például kifejezetten nem rajongok azért, hogy az egyenruhánkból divatot csináltak. Míg mások csak azért viselik, mert most nagy divat, addig mi azért, mert teljesítettünk azért, hogy ezt viselhessük. Ez az én véleményem, tetszik, nem tetszik. Valószínűleg nem, de ahogy mondtam, ezért a suliban nem szólhatnak meg a tanárok.
2014. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Osztálytársam befestette a körmét és minden egyes nap lemosatta vele azzal az indokkal, hogy nem neki való. (oké, 12 évesek vagyunk, de ez ratyiság amit a tanár művelt). Én a nadrág mellé még egy hungarista jellegű pólót is felvennék.
2014. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Úgy is felfogom venni,ha meg hungarista pólót hordanák akkor se tilthatná meg.
2014. aug. 5. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!