Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terepmintás ruha egy lányon?...

Terepmintás ruha egy lányon? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Amúgy ha tud valaki webshopot ahol vannak jó árban ilyenek linkelhetne.. mert szeretnék (pacizni perfect.. ^^)

2013. ápr. 15. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj be egy kínaiba, teli van ilyen cuccokkal.
2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

pacizni perfect? ez azt jelenti, hogy lovagolni? ott meg nem mindegy,hogy mi van rajtad?

esküszöm nem értem ezeket a mai fiatalokat

2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
2., persze, addig eszébe sem jutott, amíg nem lett megint divat :D
2013. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig is terepmintás gatyában lovagoltam.. csak az férfi volt.. kinőttem meg kiszakadt a térde.. sehol nem találok olyat csak 20.ooo felett..annyit meg sajnálok rá..
2013. ápr. 15. 22:46
 5/11 A kérdező kommentje:

Amúgy: ma 22:33: nem mindegy mi van rajtam.. ha csak nadrágot nézed.. kényelmes melegítőben mentem lovagolni vasárnap.. a combom tiszta seb.. feltörte a varrás..

vagy nézd a cipőt..ha nincs egy KICSI sarka és neadjisten egy esésnél bele akad a kengyelbe a lábad a ló vonszol maga után.. a kobak életet menthet (jó mondjuk azt nem hordok..xd)

2013. ápr. 15. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
ha erre lettél volna kíváncsi, nem ebbe a kategóriába írtad volna a kérdést, és nem így tetted volna fel.
2013. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben benne van mire vagyok kíváncsi.. arra válaszolj.. köszipuszi. ;)
2013. ápr. 15. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
én utálom a terepmintás cuccokat, virágminta-párti vagyok :D ez a véleményem. de ha neked ez tetszik... lovagláshoz meg azért kell egy megfelelő felszerelés, szóval elsősorban a praktikusságot csekkold (amúgy nem a szoknyás ruhára gondoltál, ugye? :O :D). Amúgy ebay-t tudnám ajánlani, ott biztos van ilyen ruha :D esteleg vaterán... talán 10ezerből megúszod.
2013. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van 78%-osnak... :)
2013. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szoknyás-ruhára gondoltam...nadrág, póló ilyesmire.. :)
2013. ápr. 16. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!