Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a tanárok engedékenyebbek azzal a diákkal szemben aki tisztelettudó, jól tanul (öltözködés terén, hajviselet) mint aki visszaszól a tanárnak meg rosszul tanul?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyértelmű hogy engedékenyebbek azzal aki normális. Ha belegondolsz akkor te sem úgy viselkednél egy olyan emberrel aki beszólogat, visszaszól, szemétkedik veled.
2014. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális szerintem.
2014. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Hogy lehet jól tanulni hajviselet meg öltözködés terén?:DD

Különben ez lenne a természetes,de felénk ez úgy van,hogy valamiért a hülyéket szerették...mármint az ilyen gyerekesen viselkedőket.

2014. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy például feketében jár,színes haja van stb.
2014. aug. 9. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik lány totál feketébe járt,mert ez volt a stílusa,sminkelte magát,meg ilyenek,a hajviselete is egyedi volt,feketére festette mindig a haját...viszont okos volt.Nem nyalizott,csak akkor kérdezett,mikor már kb.a legnehezebb matekfeladatok voltak...

Szerették a lányt a tanárok,engedékenyek voltak vele,bár nem okozott túl sok galibát.


Én olyan voltam,hogyha normális volt velem egy tanár,akkor én is végig normális voltam vele.Ezenkívül természetesen én sem voltam szent,mert amelyik tanár(egyetlen volt ilyen) felidegesített(durva szinten kritizált,és nem hagyhattam,azt már tényleg nem),akkor rácsaptam egyszer az ajtót.Nem szólt,de láttam rajta,hogy nagyot csalódott,és elhiszem,és megértem.Mindig is engedékenyebb volt velem,meg utána is az maradt,csak batár nagy kritikusom lett:DD De jobb,hogy őszinte volt,mintha kivételezett volna velem,és kb.javarészt igazat adtam neki utána már.A végén bocsánatot kértem,helyre akartam tenni a hibáim,de nem volt elég időm,és ő sem nagyon akarta engedni sajnos.Megértettem azt is.Az egy különleges tanár-diák kapcsolat volt,mert sajnos olyan határon léptünk túl,ami már súrolta a magánszférát.

Ezért is tanultam meg vigyázni magamra,és mások érzelmeire.


Volt ugyanennek a tanárnak a régebbi gimijébe egy másik osztálya,ahol volt egy srác,aki bement a kilencedikesekhez,és elmagyarázta nekik az azonosságokat,és felírta a táblára.De rosszul magyarázta el!És a tanár akkor természetesen kibukott,de aztán jó nagyot nevetett,és 10 évvel később is ezt a sztorit mesélte,ugyan nekünk,és mi is nagyot nevettünk.:)


Szóval,hogy a lényegre térjek,szerintem az engedékenység nem feltétlenül jó a tisztelettudó,normális diákoknak...a tanár és a diák között kell legyen 3 lépés távolság.Ha azt átlépik,akkor az eleve rossz.

Bár nekem sok jó emlékem származik belőle,mert elég sok tanár valahogy nekem öntötte ki mégis a szívét...és akkor is ott voltam...


18/L

2014. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!