Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek a rocker...

Hogyan öltözzek a rocker stílusomhoz megfelelően?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok, és imádom a rockzenét. Skillet, Hollywood Undead, mindent szívesen meghallgatok. A rocker srácok is vonzanak. Én is szeretnék "rockeresebben" öltözködni. Van egy bokacsízmám, fehér és szegecsekkel van tarkítva. Vörös sálat is szeretnék kötni a táskámra. Hogyan tehetném ezt meg? Mármint milyen ruhadarabokat javasoltok, hogy inkább vegyek. (Póló, kabát, nadrág, sál, hajamat hogy hordjam stb.) ( Barna derékig érő hajam van lenőtt frufruval) Köszönöm.

2013. szept. 29. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy megkötve találd meg a saját stílusod én is Rocker vagyok és tudom hogy öltözzek, hogy szeretek öltözni 16/f
2013. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LiNorina válasza:
én is 15 éves rocker lány vagyok:) az én kedvencem a fekete csőnadrág, szegecses bokacsizmával, bandás pólóval és kockás inggel:D de szeretem a szakadt farmereket is:) Igazából a rockerség nem az öltözködésről szól, szóval vedd fel azt, ami tetszik, mert ez egy életérzés:D
2013. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok (inkább alternatív rock, punk rock, metal), azt hallom, hogy jól tudok öltözködni, jó a stílusom. Cipőből Vans Old skool nyárra, melegebbre, és Dr. Martens 1460 hidegebbre, télen is azt hordom vastag zoknival. Szeretek ruhákban járni fekete harisnyával és bakanccsal. De egyébként sötét fari, bandás póló, egyszínű póló, pulcsi, kardigán, semmi extra. A nyakamban pedig minden nap ott lóg a kedvenc bandám nyaklánca :)

Kabátom egy katonai zöld van most, meg egy szürke ballonkabát, télre pedig fekete ballonkabát.

Sapkát sálat sokfélét hordok, most egy mustársárga sapim van, de télre van régebbről lila és fekete is. Sálat általában feketét hordok.

Táskám egy sima barna hátizsák van suliba, utcára pedig a kedvenc sorozatom, a Doctor Who ihlette oldaltáska.

Öltözködésileg kb ennyi :D


A körmöm általában fekete, néha piros vagy más színű. Sminkelek, nem túlságosan. A hajam volt már félig piros félig eredeti barnám, most vissza van festve barnára, és oldalt fel van nyírva, a rövid része kék :)


Szerintem szerezz be felvarrókat ha szeretnél, a hajaddal szerintem nem különösen kéne semmit csinálnod, nem igazán létezik rocker haj. A lényeg, hogy ne a zenei ízlésed szabja meg a stílusod, csak olyat hordj, ami tetszik!

16/L

2013. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs sablonöltözete a rockereknek, hordd azt ami tetszik, úgy ahogy tetszik. Max annyit tudnék javasolni hogy mivel lány vagy ezért ne fiúsan öltözz, mert a bandás pulcsik, pólók nem éppen szépek egy lányon. Kivéve persze ha kifejezetten nőies darabok, de az igen ritka a boltokban.

A szegecses cuccok meg divatosak, nem rockeres egyáltalán.

2013. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én terepnadrágot, zenekaros vagy harcos márkájú felsőt veszek fel és hozzá ott az acélbetétes. :) De szoktam egyszínű atlétát is hordani. Egy szélsőjobbos rocker.. F/18
2013. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaza van az összes előző válaszolónak, de azért leírom én mit gondolok, hátha segíthet... :) Én 14 éves fiú rocker vagyok, fekete szakadt farmergatyót, mellé együtteses pólót(általában A7X - eset) + 1 oldalláncot szoktam felvenni magamra, persze főként tavasszal, kora ősszel és nyáron javaslom ezt, télen lefagynál benne :D Télre meg igazából ezek mellé egy fekete kesztyű meg vmi kabát. A hajam nekem rövid, és jókisfiúsan oldalrafésült, nekem ez áll jól :D Neked meg azt javaslom, ne csinálj vele semmit, jó az úgy ahogy van, még festeni sem hinném, hogy kell.
2014. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!