Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy kövér etnikumhoz tartozó osztálytársam, akivel a fiúk többet beszélgetnek, jó pofiznak, mint más lányokkal az osztályban, akik pl. vékonyak és sokkal jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
nah ezt magyarázza meg nekem valaki 18/L
2014. aug. 13. 10:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Testkép zavaros 18-as tinilányok FIGYELEM!

Ez nem kövér/dagadt/hájas:

[link]

Ez baromira szexi és a fiúk 98%-át izgatja! Csak mert tudom hogy manapság aki 45 kilónál nagyobbra hízik, már dagadtank van titulálva!

2014. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%
Ja, képzelem, mennyire meg kell érted küzdeni...
2014. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
akkor hajrá kereshetitek a pénzt neki mire jóllakik,sok sikert ;) irány a munka
2014. aug. 13. 10:53
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Én most is dolgozok, és elég husis csajom van...szeretünk kajálni az tény, és imádok a családomra keresni és attól érzem magam igazi családfőnek/apának/férjnek/férfinak, hogy keresek a feleségemre és a fél éves fiamra, akiket eltartok...najó, mondjuk nekem kicsit több eszem van mint neked és kicsit magasabb a végzettségem / műveltségem is, szóval amíg te árufeltöltőként szopsz majd a Tesco-ban, addig én egész jól keresek a kényelmes légkondicionált irodámban ;)
2014. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Inkább egyen rendesen, minthogy csak egy salit csipkedjen, és a többi pénzt a szoliban/műkörmösnél/plázában baszsza el...


Tudod, az a nő, aki tud jókat enni, tudja élvezni az életet is.

2014. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
33%

saját kérdésedet megválaszoltad

nem kéreti magát nincs akkora esélye a srácnak a pofára esésre


bár ha etnikum alatt cigányt értesz akkor mondjuk abszolút nem értem mit foglalkoznak vele

2014. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
hát úgy látom ez a jövő útja,EGYETEK LÁNYOK!!! az összes vékony lány bizonyára hülye,műveletlen és a Tescoban árut töltenek fel.nahát mindjárt neki állok enni,hátha jön valaki,aki majd eltart.hiába ez kell a pasiknak,nem azokak akik igényesek magukkal szemben.szerintem van egy kis félreértés köztünk,mert nem hiszem hogy egy gombás körmű stb barátnőd van, én itt egy bizonyos személyre gondoltam(és bánom hogy nem linkeltem mellé képet) nem az átlag ducibb nőket akartam szidni ezzel a kérdéssel,hanem mégegyszer mondom egy BIZONYOS SZEMÉLYT,szóval nem az összes túlsúlyos nőt a világon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 13. 11:04
 18/29 A kérdező kommentje:
#16 igen cigányról beszélek,finoman akartam fogalmazni
2014. aug. 13. 11:05
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vagy hülye b*szdmeg ,mert vékony vagy, hanem mert hülyeségeket hordasz össze. Ember! Watta fákk íz heppöning in jór hed rájt náó?

Amúgy meg szimplán irigy hülye p*csa vagy. Gondolom van valami alfahím az osztályba akinek a fészbók képeire nedvesítgeted magad délutánonként és a srác inkább lóg a dagadt(gondolom 45 helyett 48 kiló) cigánnyal, mint veled. És ezért biztos a csaj a hibás!

2014. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
hmmm 48kg és még tegyél hozzá +25 :D pajti
2014. aug. 13. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!