Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mik azok a dolgok amiket a...

Mik azok a dolgok amiket a körülötted levők többségének megengednek a szüleik de neked nem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Amíg betartom a szabályokat, megengednek mindent amit szeretnék.

Szabályok: tanuljak mindig úgy, hogy a képességeimhez képest a maximumot nyújtsam, végezzem el mindig a ház körüli feladataimat, ne hazudjak(mindent el lehet mondani nekik), ha menni szeretnék valahova, szóljak pár nappal előtte, és mondjam meg kivel megyek, meddig maradnék, és hova mennénk. Érjek haza a megbeszélt időre, ha valami közbejön szóljak, spóroljam össze s költségeim felét(sok zsebpénzt kapok)

2014. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
1.okos válasz.
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is az van mint az elsővel. De animét semmiképpen sem nézhetek. Mondjuk nem egészen értem miért.
2014. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hm...mit nem engednek? azt h:

-sportoljak

-elmenjek kozmetikushoz

-egész estén át tartó szülinapi bulikba(eddig 2 ilyen lett volna,egyik barátom 18.szülinapja...de nem:/)

-átmenjek bnőmhöz (nem bnőm miatt ,hanem azért mert akkor nem vagyok otthon és mániájuk h "egy lánynak otthon a helye" -.-")

-káromkodást ,feleselést(bár nem is szoktam)


hirtelen annyi jutott eszembe 16l



-

2014. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ksztella válasza:

Háát a mostról nem tudok beszélni,mivel kollégiumban lakok,de beszélek a 15 éves koromról(amire tisztán emlékszem:D)

-Cigizés (amit ha engedtek volna se akartam volna kipróbálni,pedig már kínáltak vele.) Szóval 16 évesen azt se tudom milyen íze van a ciginek,amire büszke vagyok a mai világban.)

-Alkohol (ahogy elnézem a mai fiataloknak nem kell szilveszter,hogy részegek legyenek.Akármikor le mennek a haverokkal csavarogni és lerészegedni.Nos én ezt nem mondhatom el magamról,még soha nem voltam részeg és ki se akarok próbálni.Szerencsére jó társaságban voltam,ahol nem akadt fenn ez a probléma)

-Éjszakai élet (ugye milyen szépen írtam?:D arra célzok,hogy nem mehetek bulizni(a körülöttem lévük minden szombaton mentek kamu igazolvánnyal) És nem lehettem lent a barátaimmal 9 óra után

-Ne pasizzak,mert ráér még (persze a szerelmet nem lehet kihagyni,ezt senki se ellenzi.Ugye a korom írtam.Eddig csak egy fiú volt az életemben az is gimiben.És tényleg ráér..


Na a többihez már nem írok regényt:D

-káromkodás

-Segítseg a háztartási munkában


Hirtelen ennyi jutott eszembe.Örülök,hogy szigorú szüleim voltak/vannak,ennek köszönhetek sok-sok dolgot a továbbiakban. :)

2014. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ksztella válasza:
Elnézést elírtam, 17 éves vagyok :)
2014. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Heti 2-3x elmenni itthonról, hogy találkozzak barátnőmmel. Ez nyáron van. Szerintük csavargás, koncsorgás... Az, hogy sétálunk délután a városban, energiaitalt iszunk és beszélgetünk. Oké...xd


Hogy elmenjek bármiféle buliba is.


19 vagyok. Szóval a szüleim nem engedik, hogy éljek. :D Apám abba is beleszolna, hogy mit eszek, mikor, stb., de azt azért nem hagyom.

2014. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Timi297 válasza:
Azt hogy nyáron eljájak a barátaimmal hogy a barátomnál aludjak hogy egy bulibol(amire ritkán megyek) kesobb jöjjek haza hogy fessem magam hogy akkor keljek fel amikor akarok hogy a saját szobámban terráriumban olyan háziállatom legyen amit szeretnék mindig menjek haza barátomtol nagyon korán csak tudnám minek...most hirtelen ennyi jutott eszembe
2014. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy otthon cigizzek és hogy lovári nyelvet tanuljak(ezt mondjuk nem egészen értem, de ők tudják). Minden mást megengednek. 18l
2014. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!