Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak többségének,...

A férfiaknak többségének, miért kell mindig az új?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik, csak hamar rádunnak.
2014. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem magamról kérdezek, csak látom a baráti körömben, h még a legnagyobb boldogságban lévő párkapcsolatokban is ha tehetik, más csajokat nézegetnek a pasik.
2014. ápr. 24. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik a belülről rothadó dolgokat is szépen csomagolni, és a külvilágnak azt mutatni, hogy mennyire boldogok, közben meg megy a balhézás.
2014. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem önbecsüléstől és így a másik megbecsülésétől, egyenes látástól és főleg érzelmileg érettségtől függ ez.

A kisgyerek szokott ráunni hamar a játékaira ... ez alapján össze lehet hasonlítani a két korosztályt, csupán minimális különbségeket fogunk találni.

2014. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?


Nem nemhez kötött a folytonos újdonságkeresés, hanem személyiségtípushoz. Nő is van ám ilyen, nem is kevés!


Azért kell neki a mindig új, mert az ilyen ember belül nagyon üres ember, és hamar ráun mindenre. Nem képes ragaszkodni, kitartani valaki vagy valami mellett. Azt hiszi, hogy ha valami új, akkor az értékes is meg érdekes is, és azért hajszolja az újat, mert iemeretlen és az érdekesnek és izgalmasnak tűnik. Ezzel próbál színt és izgalmat vinni a dögunalmas életébe - ami azért dögunalmas, mert önmaga is az.

2014. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem a férfiakat akarom ócsárolni.


Nekem is van egy lassan 4 éves kapcsolatom, úgy érzem, h működik, (legalábbis részemről), és nem szeretnék abba a hibába esni, h elkergetem magamtól, vagy, h unalmas legyek a számára...szeretem

A fent említett barátok gyakran mondogatják, h majd megun, és kell neki is az új. Hiszen a párom előttem 3-5 évente váltogatta a nőket, meg lássam az ő példáikat is...

és valljuk be kutyából nem lesz szalonna

2014. ápr. 25. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt ugyanúgy meglehetne kérdezni a nőkkel kapcsolatban is.
2014. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!