Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért történik ez velem,...

RedJohn80 kérdése:

Miért történik ez velem, illetve mit tehetek ellene? Részletek lent!

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, a Gundelbe járok 3 éves szakképző osztályba, pincérnek tanulok. AZ első hetekben nagyon bizalmatlan és visszahúzódó voltam. Az osztálytársaim körében nem vagyok túl népszerű, de azért megvan az a "baráti" köröm akikkel el szoktam lenni. A gond csak az hogy sajnos úgy érzem hogy ők nem is igazán a barátaim,hanem inkább csak haverként gondolok rájuk, mert ők sem teljesen őszinték velem,én sem velük, van hogy visszamondanak valami olyat másnak amit nem kellene,stb. Aztán ott vannak azok az osztálytársaim akiket utálok,mert állandóan lenéznek,genyóznak velem,megaláznak,szórakoznak velem meg idegesítenek és heccelnek. Nem csak velem csinálják, de a legtöbbször velem, és akkor is a legtöbbször mikor együtt öten hatan együtt vannak. Nem vernek vagy ilyesmi, de azért én nagyon szívesen bosszút állnék rajtuk,mert lerombolták az önbizalmamat,az osztály hierarchiájában alul vagyok miattuk. Most kezdem a tizediket, és érdekelne hogy miért volt/van ez,és hogy mit tehetek ellene?

2014. aug. 15. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban én is ki voltam közösítve. Ma fordított pszichológiával lennék. Vagyis én vagyok a saját hierarchiámban felül. Ezzel megszűnik a megfelelési kényszer. Már "nekik kéne nekem megfelelniük" ahhoz hogy feljebb lépjenek. Ha rendes vagy, tanulsz, példát mutatsz, szocializálódsz (ismerd meg a többieket, képzeld magad a helyükbe), akkor idővel jobb lesz. Lehet azért ilyen genyók mert valami bajuk van. Tapasztalatból mondom. Megkérdezheted tőlük h miért ilyenek veled. A megértés megismerés nem nyalizás.
2014. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert h_lyék és éretlenek. A csendes, visszahúzódó, nem népszerű, jó tanulókat szokták b_szogatni. Azokat akik nem szólnak, ütnek vissza, nincs olyan baráti körük aki megvédené őket.
2014. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Kezdjél el gyúrni és súlyzózni. Megnyugtat, önbizalmat ad és egy éven belül átalakulsz szívtipró sulivezérré. Nem a számítógép meg a fészbuk a világ. Kezdd el!!! Otthon is csinálhatod a szobádban.
2014. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!