Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, miért történik mindig ez velem? A részletek lennebb.

Figyelt kérdés

Szilveszterkor ismerkedtünk meg, mivel egy közös ismerős által egy helyre mentünk. Este meglett a közös téma, kezdtünk összemelegedni. Nagyon udvarias volt, kedves, figyelmes, annak ellenére, hogy volt benne és bennem is ital. Sokat mesélt, a múltjáról, stb. Én is sok mindent kimondtam, amit nem akárkinek mondok el. Buliztunk, hülyéskedtünk, ittunk, beszélgettünk, eléggé szimpatikus lett, de mégsem voltam oda érte annyira, gondoltam míg ott leszünk jó szórakozás lesz. Aztán vízipipáztunk, átadtam a füstöt, és megcsókolt, de végül egy szájra puszi lett belőle. Majd a többiek lefeküdtek, mi kiültünk az ablakba és beszélgettünk. Aztán lefeküdtünk, és élveztük egymás társaságát, szex nem volt, a határt súroltuk, de ennyi elég is volt. Mondta, hogy reméli, hogy reggel és másnap is így fogok viselkedni, mondta, hogy azon nem múlik. Ha egész éjjel együtt voltunk, hogy lehetne, hogy másnap ne szóljak hozza, vagy kerüljem őt. Aztán belealudtunk. Éjjel eléggé rosszul aludtam és keveset, mivel annyira magához szorított, és meg is fáztam, még az ágy is kicsi volt. Aztán hajnalban kimentem fotózni a napfelkeltét, mivel már nem bíztam aludni. Mikor visszamentem megcsókoltam, még összebújtunk. Ez így ment egész nap, ha valahova ment odajött, csókot adott, és én is. Nagyon udvarias volt másnap is, és főleg figyelmes. Aztán elmentünk a barátnőimmel sétálni, és mire visszaértünk kint volt a ház előtt, én épp telefonáltam, és mikor elmentem nem néztem rá, pedig szólt valamit, de épp elfoglalt voltam. Aztán megjött valami csaj. Nem gondoltam, hogy hatással lehet rá. Valószínű ők már régebb ismerték egymást. Aztán továbbra is figyelmes volt, feljött hozzám, hogy jól vagyok-e, kérünk-e enni, stb. Aztán minden kezdett megváltozni, mert én sem figyeltem oda rá annyira, és elvolt a másik csajjal. Mivel egy szobában voltunk, láttam, hogy csavarja a füvet, mivel előző este elmondta, és úgyvolt, hogy együtt szivunk, habár én nem ragaszkodom hozza. De mivel nem emlékezett rá, hogy mesélt, erről a szándékáról, hogy szívni akar, így azt mondta, hogy a többieknek csinálja. Aztán eltelt az idő, nem igazán találkoztunk. Éjfél előtt már láttam, hogy teljesen megváltozott, mikor újévet köszöntöttünk csak megpuszilt, aztán már én sem foglalkoztam vele. Este a buliba a csajjal összebújtak, és csókolóztak, ami nagyon rosszul esett, annak ellenére, hogy nem tetszett annyira. És amikor lefeküdtünk, sajnos egy szobában voltunk, arra kellett elaludnom, ahogy a csajjal összebújva csókolóznak, nagyon rosszul esett. Másnap hazajöttem hamarabb a barátnőimmel, külön tőle nem is búcsúztam, csak elköszöntünk a többiektől. Aznap rá sem néztem már, nem tudtam..

Nem tudom mi van velem, pedig annyira nem is tetszett, csk szórakozásból voltam vele, aztán mégis mikor mással láttam az nagyon fájt, pedig alig 1 napja, ha ismertem. Lehet, hogy azért is ragaszkodtam hozza, mert nem lehetett az enyém, vagy nem tudom. Mikor megérkeztünk, eleinte szimpatikus volt, nem tudom miért.. És most csk nézegetem a képeimet, amit róla készítettem, és nem hiszem, hogy így végződőtt..Megköszönném, ha valaki leírná a véleményét, sokat segítene.



2013. jan. 3. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondják nagyon nagyon sokan azt, hogy, ha komolyan akarsz valakit, akkor ne add magad oda... még ennyire se így azonnal és helyben. Látod, mással is ugyan ezt csinálja. Próbáld meg elfelejteni és tanulj az esetből.
2013. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kelleténél többet engedtem, de akkor miért volt olyan figyelmes másnap is, míg a másik meg nem jött? Hogy estére biztosítva legyen ismét az élvezet?
2013. jan. 3. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiú még azért. Elment bulizni, meg csajozni, ennyi.
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Savanyu a szolo. Serti a buszkeseged. Es az jo, legalabb van buszkeseged. A ficko meg tud elni, es ennyi. Sodorhat egyet nekem is.
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős helyzet..és ahogy másoktól hallom vissza, nem is ritka az ilyen. Gondolom a srácnak is hiányzott egy kis összebújás, ezért "kihasználta" hogy veled meg a másik lánnyal ellehet egy darabig. Mikor meg látta hogy nem figyelsz rá egyből ment máshoz. Sajnos ez így szokott lenni :( Akármilyen jól elvoltatok, nem komolyra tervezte, valszeg kellett egy kis változatosság ha pl rég nem volt kapcsolata vagy az utóbbi időben csak futókalandjai voltak. De egyébként normális hogy rosszul esett őket látni, szerintem ezzel mindenki így van én legalábbis igen. Kicsit azt lehet érezni ezzel hogy nem is voltam elég jó neki vagy más társaságára vágyott én meg csak úgy ott voltam mert nem volt más..
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem terveztem komolyra, szilveszterre jó szórakozás lett volna. Csak miután megcsinálta ezt, nekem fura volt, hogy egyáltalán képes ilyenre, mert nem így állította be magát/ nem így ismertem meg, már amennyire sikerült 1 nap alatt.

És másnap a csajjal is olyan paraszt volt, reggel felébredtem a beszélgetésükre, a csaj próbálta elkéretni a számát, de a tag mondta, hogy neki minek kellene a csaj száma.. És nagyon rosszul esett, hogy tudta, hogy nekem az volt az ágyam, de úgyis ott aludt a csajjal, nem hogy átmenjenek másik szobába. Aztán került hely, és ott maradtam.

2013. jan. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!