Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt tanár barátotok?

Volt tanár barátotok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,h suli alatt,ballagás után volt-e tanár barátotok,az ellenkező nemből,meddig maradtatok barátok,vagy hogyan alakultak a dolgok?
2014. aug. 17. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az irodalom tanárommal számot cseréltünk,de mi mindketten nők vagyunk.Viszont vele tartom a kapcsolatot.Sokat támogatott és neki köszönhetem,hogy megkedveltem az irodalmat.A többi tanárral meg eléggé rossz viszonyom volt szóval a legtöbbnek már utcán se köszönök :D
2014. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a volt rajtanárom ilyen, nagyon rendes egy srác (még 30 éves sincs). Vele sokat tudtam lazulni, alkotni =D ezért is mentem művész pályára :-D 16\L
2014. aug. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Általános vagy középiskolában kimondottan ilyen tanárom nem volt. De később, mikor nyelviskolába jártam az ottani egyik tanárommal elég jó barátságban voltunk, vagyunk az ellenkező nemből. Sőt még az iskolavezetővel is nagyon jóban voltam. A feleségét is ismerem, mert az egyik csoportban csoporttársam volt.

Szóval ezzel a nyelvtanárral még most is tartjuk a kapcsolatot, facebookon néha egymásra írunk.

2014. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az angoltanárom de nemrég elkezdett azzal csesztetni hogy kommunista vagyok blablabla (mivel agnosztikus ateista vagyok)
2014. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van, általánosból, most gimis végzős vagyok, de innen is lesz egy pár! :) 19/L
2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok. És mindkét nemből. 19/L
2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!