Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz a mintás...

Szerintetek gáz a mintás bekötött füzet 8. osztályban?

Figyelt kérdés
Nyilván azért nem micimackósra gondolok, hanem ilyen kockás/pöttyös/stb. 15/L
2014. aug. 23. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár sok értelmét nem látom. Nekem mindig csak a bajom volt vele.
2014. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Istenem, miért sújtod a jövőt ilyen emberekkel?
2014. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
?._.
2014. aug. 23. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyanba kösd be, ami neked tetszik, amit szívesen veszel kézbe. * De késő van. Jó éjszakát!
2014. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem tetszik, jobb mintha üresen hagynám, csak azért kérdezem hogy szerintetek ez 8.osztályban nem gáz e, hogy ilyen kis rózsaszín-mintás füzeteim vannak?xd
2014. aug. 23. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a baj a Micimackóval? Nagy klasszikus... :) De komolyan.


Szerintem az a gáz, hogy valaki gáznak tartja, hogy valamilyen okból kockás vagy pöttyös bekötött füzete van... Ha azt szereted, legyen az. Nekem mai ízlésemmel koponyás lenne mindenem, az mondjuk cool, de szánalmas az is, aki a pöttyösbe beleszól. Egy szivárványos csillámos egyszarvú mondjuk már az én toleranciámnak is sok lenne, de paródiaként csak rezegne a léc :D OK, hogy én nem vagyok mások, de sok ember annyira mindenbe beleköt, hogy ha nem tanulod meg, hogy ne foglalkozz velük, akkor nem lesz egyszerű az élet. Mindenbe beleszólnak, akkor is, ha Te csinálod jobban. Sok ember ilyen.

2014. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valaki63 válasza:
az a gaz hogy ilyen kerdest teszel fel. ne masok utan menj mar..ha neked tetszik akkor ugy csomagold be ahogy akarod:D
2014. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Daolin válasza:
Ne foglalkozz azzal hogy ki mit szól... Ha neked tetszik akkor ne törődj senkivel :) És hidd el lesz még olyan akinek ilyesmi füzete lesz :D
2014. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem :)
2014. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!