Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van akkor ha megbuktam...

Mi van akkor ha megbuktam magyarból és nem csak a megbeszélt tananyagból kérdezett? Van hozzá joga?

Figyelt kérdés

1/3 részben nem azt kérdezte, amit vettünk. Ha rá lehetne ezt bizonyítani, akk felül tudják bírálni?

17%-os lett az írásbelim és 30tól adják meg. Ha azt levonjuk belőle megvan a 30%.



2014. aug. 29. 16:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Ha nem tanulok és megbukok majd elintézi helyettem anyuci."

mire tanuljak ha nem is azt a témakört kérdezte? Megcsináljuk igen, nem lehet ennek az igazságtalanságnak engeni. A rohatt tanár pikkel rám 2,14-es évvégi átlagra buktatott meg. :P

2014. aug. 29. 22:13
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező és ezt az átlagot te számoltad ki vagy a tanár?
2014. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Persze, mindig a tanár a hibás...Nem inkább neked kellett volna tanulni évközben? Ha tényleg annyi lenne az átlagod, mint amennyit írtál, akkor nem buktatatott volna meg. Az életben pedig nem úgy működnek a dolgok, hogy anyucit-apucit beküldjük, aztán el van rendezve. Amúgy magyarból tényleg elég nehéz megbukni, egy minimális szorgalommal/ésszel össze lehet hozni a kettest, képzelem milyen lehetsz...És még neked áll feljebb, hogy megbuksz. :D
2014. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ő számította ki és megmondta h nem érdekli, h amúgy meg lenne. Egyébként nem értem miért írogat olyan, aki nem a kérdésre válaszol...
2014. aug. 30. 11:05
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, kellenek a betanított munkások is.
2014. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
jó tanács: barátkozz;)
2014. aug. 30. 22:14
 17/21 A kérdező kommentje:
mind1 már utánanéztem, hogy ez törvényellenes, köszönöm a válaszokat. Én is jó helyen kérdezősködök....
2014. aug. 31. 08:58
 18/21 Yoni03 ***** válasza:
Nekem azt mondta anyum hogy ha év közben meg merek bukni akkor kirak otthonról. Nálad úgy tűnik nem állt fenn ez a veszély
2014. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hát nálunk más a helyzet, de ne hidd el neki, tuti nem tenne ilyet, csak rád akart ilyeszteni. De tanulni kellene, ebben igaza van. most már énis fogok
2014. szept. 2. 16:55
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, szerintem felesleges magyarázkodnod bárkinek is, erre az oldalra nagyrészt frusztrált megmondóemberek irkálnak, akik itt tombolják ki magukat.


Anno is megbuktam gimiben, igaz, én matekból. Rossz vagyok matekból, de 2-esre azért tudtam, de a tanárral ki nem állhattuk egymást, mondjuk majdnem minden fiút utált, csak a lányokkal volt normális. Átmentem másik iskolába, érdekes módon rögtön 3as lettem. Szóval rengeteg ilyen hülye tanár van, ahogy Magyarországon az emberek zöme is buta, ne várd, h megértsék, milyen ez, annyira együgyűek, hogy azt hiszik, h csak a lusták és ostobák buknak meg. Aki meg írta, h az anyja kidobta volna, ha megbukik, külön gratulálok, ilyen sötét embereknek nem is kéne gyereket vállalni.


Amúgy mit szóltak otthon?

2014. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!