Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyik ismerősödnek kölcsön...

Ha egyik ismerősödnek kölcsön adnál kb 16000 forintot és a megbeszélt időre nem adja meg akkor kifizetettnéd a feleségével?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 18:02
 1/9 anonim válasza:
Ha sürgősen kell a pénz, akkor igen, de megmondanám, hogy csak azért kérem vissza ilyen gyorsan, mert kell valami fontosra.
2013. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem! De nem annak az eltűnt férfinek tartozol, akiről előbb íródott egy kérdés?
2013. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval: Nem Ő tartozik Neked? Boccs. Második voltam , csak elírtam!
2013. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2013. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen férfinak?
2013. szept. 5. 18:09
 6/9 Kócos boszorkány válasza:
Volt ilyen, egy férfi kölcsönkért tőlem 20 ezer forintot. Azt ígérte, másnap megadja, mert fizetést kap. Csak később, más ismerősöktől tudtam meg, hogy fogadásra kellett neki és mindig kölcsön kér valakitől és azokat is kölcsönből adja meg. A feleségét is ismertem, de neki nem szóltam, mert nem akartam, hogy emiatt (is) balhé legyen köztük. Viszont az ürgét két hét könyörgés után megfenyegettem, hogy elintéztetem, érdekes módon másnapra megvolt a pénz.
2013. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először beszélnék az adóssal. Amúgy miből gondolod, hogy a feleség meg tudja adni? Vagy majd végig járod a családját?
2013. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem adok kölcsön! A mai világban a Bankok pillanatok alatt adnak ekkora kölcsönöket, és nem is nehéz törleszteni. Egy barátság mehet tönkre kölcsön miatt.

Ha nagyon meg van szorulva, ekkora összeggel kisegítem a legjobb barátomat. Nem kölcsön. De ismerősnek nem adok.

2013. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszer egy haverom eltűnt a kölcsönpénzzel.... elkezdtem körbetelefonálni az ismerettségi körünket, hogy "tudod mi van vele? lóg nekem nem kevéssel..." rá fél órára előkerült
2013. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!