Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Minden új iskola év első hetén torna órán megmérik , hogy milyen magasak és hány kilók vagyunk. Az van , hogy a torna tanárunk amikor lemér valakit hangosan ki kiabálja az összeget . Most megyek nyolcadik osztályba 176 cm és 92 kg vagyok . Tudom , hogy elvagyok hízva,és próbáltam már sokszor fogyózni kisebb nagyobb sikerrel . Jelenleg most is fogyókúrázom. Mivel nagyon rossz osztály társaim vannak és mindig megaláznak amikor a tanár kimondja , hogy menni kiló vagyok . Szeretnék tanácsot kérni , hogy mit tegyek , mit tudnák beszólni , vagy hogyan tudnám elkerülni , hogy megint megalázonak és gúnyt üzenek belőlem ???


Megértő emberek válaszát várnám !!!



2014. aug. 29. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne meny be aznap. Remélhetőleg nem fogja bepótolni.
2014. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sajnos igen , de ezért viszont igazolatlan jár ...
2014. aug. 29. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha ők a súlyoddal cseszegetnek tedd te is ugyanezt.

"Dugulj már be te fogpiszkáló, kisujjal kettétörnélek" vagy hasonló :D.Tehát a lényeg hogy ne hagyd magad és szólj be te is a súlyukra

2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tanulj meg helyesen írni, másrészt ügyet se vegyél rá.

Csinálj úgy, mintha nem is hallottad volna ha csúfolódtak...

Hidd el, hogy elég hamar rá fognak unni és jobban fogja őket bosszantani ha azt látják, hogy nem foglalkozol velük, mintha visszaszólnál!

Tapasztalat.

Az elején nehéz megállni és figyelmen kívül hagyni, de ha kitartó vagy, akkor hamarabb unják meg a dolgot, mintha leállsz velük az ő szintjükön kötözködni.

2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Négyszemközt kérd meg a tanárt, hogy idén a hangos bemondást mellőzze, mert ez újabb lehetőséget ad az osztály társaid számára, hogy bántsanak téged.
2014. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Óra elején kérd meg a tanárodat, hogy ne mondja ki hangosan, mert kellemetlenül érzed magad. Ha bunkó, akkor úgy kérd meg, hogy ne legyen senki körülöttetek, így még ha be is olt, senki nem lesz tanúja.
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó +1
2014. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Enikő64 válasza:
19%
Kedveském,már most stresszes vagy-szerintem nem vagy te olyan típus,hogy "beszólj"-írhatunk mi itt frappáns beszólásokat,bemagolhatod,de nem valószínű,hogy akkor,amikor szükség lesz rá-használni fogod!Túl szerény vagy és ebben a helyzetben az a legnagyobb probléma,hogy te is ilyen negatívan szemléled saját magadat.Bevonzod az osztálytársaid negatív hozzád való viszonyulását.Van otthon mérleged,tudod pontosan,hány kiló vagy - vedd viccesre a dolgot: tornaóra előtt,az öltözőben nyugodtan öltözz át - ne bujkálj,hanem inkább valami szép,szexi fehérneműt vegyél fel,átöltözködés közben domboríts - biztos van ott mivel :)-hadd lássák az A,B kosaras lányok és közben sopánkodhatsz félhangosan,hogy már alig várod,hogy betöltsd a 16.évet,hogy elfogadhasd,aláírhasd a felajánlott szerződést az XXL Modellügynökséggel :) Sőt addig reméled,hogy eléred a szép kerek 100 kg.-t A magasságod épp elfogadható, " ó,remélem még növök pár centit "Lényeg,hogy fogadd el magad előbb TE - miért várod,hogy mások szeressenek,ha te sem szereted magadat.Nem mondom,hogy hízzál tovább,azt sem hogy fogyózzál - nem ismerlek,lehet,hogy genetikailag így vagy kódolva.Annyit tanácsolok,ha alma vagy,akkor azon legyél,hogy szép,egészséges alma legyél és ne akarj körte vagy szilva lenni ! Kitartást és azt erősítsd magadban,ami az erősséged-ne pazarold bosszantó,negatív vagy elérhetetlen dolgokra az energiád.Használd ki a szünidő utolsó napját,sétálj,kényeztesd magad-azt csináld,amit szeretsz.Ne koplalj,mert az éhes ember nem szép.Puszi,drukkolok neked !
2014. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudom, milyen rossz ilyesmiken parázni - én nem a súlyom miatt, csak úgy egyébként, de mindegy.


Szerintem egyrészt próbáld meg nem lereagálni, ha beszólnak valamit, tégy úgy, mint aki le se sz*rja (már bocs a kifejezésért), mert idővel meg fogják unni. Másrészt pedig próbálj meg őszintén beszélni a tesitanároddal. Mondd el neki, hogy félsz ettől a felméréstől, mert hangosan ki fogja mondani a súlyodat és ez Neked egyébként is kellemetlen (fogyózol is már), meg csúfolódni fognak az osztálytársaid, amit nem szeretnél. Legyél vele őszinte, ha normális pedagógus, aki nemcsak pénzt keresni megy az iskolába, mert valamiből meg kell élni, akkor meg fog érteni Téged és segíteni fog.

Hajrá! ;)

2014. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na meg a tanár értékelni is fogja az őszinteségedet, meg a belé vetett bizalmadat is.


#9 voltam...ez kimaradt.

2014. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!