Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Helyes srácok, ti szerettek...

Helyes srácok, ti szerettek suliba járni?

Figyelt kérdés
Főleg középsulira gondolok.

2014. aug. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak a csúnyák szeretnek.

Istenem segíts meg!

2014. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se a szépek, se a csúnyák nem szeretnek suliba járni.

Egyébként, ha erre gondolsz, a népszerű embereknek valamivel szórakoztatóbb a suli, mert ott a társaság. A csúnyákat csak még több atrocitás éri ott. De nem hiszem, hogy a 'szépek' attól még szeretnének suliba járni, hiszen lenne jobb dolguk is...mint mindenkinek...

(Persze van néhány kivétel, aki a társaságot és a tanulást is élvezi, de khm nem gyakori...)

2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az,hogy kifelé irányul a kérdésed az attól is függ,hogy ki érzi helyesnek magát.Amúgy szerintem tényleg mindenki utál suliba járni,többek között én is.Gépiparis vagyok és sajnos ott rohadtul nincsenek lányok.Osztálytársaim közül egy sincs.A fiúkat meg leszarom,nyilván lehet jókat röhögni velük,de attól még ugyanúgy gürizned kell.Ez talán csak olyan iskolákban működik,ahol nem túl kemény a tanítás és egyesek csak azért járnak be,hogy ne otthon legyenek,na mg a családi pótlék.
2014. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretek, de nem is utálok. Ez az élet része, nem azért járok suliba, hogy bent szórakozzak egész nap.
2014. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sulinak a tanulás részét iskola időben elelhet fogadni,a házit nem nagyon.....de alapvetően elfogadhato....egész népszerű vagyok....es nem nagykepusegbol de helyes is.....baratokkal mindent kilehet birni
2014. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!