Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok beilleszkedni a...

Nem tudok beilleszkedni a koleszbe. Az én hibám?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy ingyenes kollégiumba ami biztosított nekem egy külön osztályt (9/ajkp) de az ottani emberek nagyon csúnyán beszélnek játszák az agyukat és mivel én nem megyek oda hozzájuk hanem mindíg egyedül vagyok olyanokat mondanak hogy különc vagyok. Az első este a koleszbe megakartak szivatni a nagyok de én szóltam a szüleimnek hogy vigyenek el mert nagyon durvákat csinálnak el is vittek másnap pedig az egyik megfenyegetett hogy betöri a fejem mert én egy spicli vagyok. Persze mivel nem vagyok olyan hogy vissza szólok csak elsétáltam. Én nagyon kedves vagyok az általánosba sok barátom volt de ebbe a durva és neveletlen közösségben lehetetlen neken beilleszkedni. Volt egy-két gyerek aki már át akar iratkozni mert nekik se jó ez a kollégium. Ma pedig iskola után besem mentem a kollégiumba. Kezdek bedepizni már az öngyilkosságon is gondolkoztam amit persze gyorsan ki is vertem a fejemből. Mondtam a szüleimnek hogy irassonak át de apukám csak arról beszél hogy én vagyok a hibás és hogy egész életemben ilyen is maradok. Anyukám pedig próbál holnap valamit tenni az át iratás ügyben. (Bocs ha valamit rosszul írtam teloról vagyok)

2014. szept. 2. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell beilleszkedned, de állj ki magadért. Apukádnak igaza van, minden helyzetet meg kell tanulni kezelni, különben kihasználnak, megaláznak később.

Mondd meg nekik, hogy húzzák meg magukat, különben....

(Én is ilyen ingyenkoleszos vagyok, privátban megírod, hova jársz?)

18/L


U.i.: első héten szekálnak, de máris az öngyilkosság jár a fejedben? Ez vicc? Van, akit évekig. Erősödj testben, lélekben!

2014. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!