Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy teljesen új helyre költözv...

Egy teljesen új helyre költözve hogyan lehet beilleszkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Augusztusban új városba költözöm, mivel végre felvettek egy általános iskolába mint tanító. Nagyon boldog vagyok, hogy munkába állhatok, de az új város több mint 400 kilométerre van a mostani lakhelyemtől. Egyedül költözöm le, és se rokonom, se ismerősöm nincs arrafelé.


Hogyan lehet könnyen beilleszkedni egy új helyre? Hogy szerezzek barátokat? Itthon soha nem volt gondom a kapcsolatépítéssel, de eddig valahogy mindig adódott a dolog: az iskolatársaimmal és a környékbeli gyerekekkel barátkoztam, de felnőtt fejjel nem tudom hogy hogy működik ez..


Addig oké hogy az iskolában megismerkedem majd pár másik tanárral, de ezen kívül hogyan ismerkedhetnék meg könnyen más emberekkel? Nagyon megköszönném ha írna valaki aki már volt ilyen helyzetben.



2013. ápr. 27. 00:06
 1/2 anonim válasza:
100%
Esetleg ha az utcán ha pl.: odaszalad a kutyád eg yidegen emberhez az is ad arra lehetőséget h ismerkedjetek meg szomszédok hidd el nem lesz nehéz ! Segíthetnél emberknek reggel munkába menet vagy ilyesmi
2013. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Lehet, hogy igazad van, és alakul majd magától a dolog, csak őszintén szólva kicsit meg vagyok ijedve, mivel a saját városomban rengeteg barátom van, és most tudatosult bennem, hogy olyan helyre megyek ahol senkit sem ismerek.

2013. ápr. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!