Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Köszönnél egy volt osztálytárs...

Köszönnél egy volt osztálytársadnak ha találkoznál vele? (lent érthetőbben)

Figyelt kérdés
Kijártad a középiskolát vége a nyárnak stb.mennél az utcán és jönne veled szembe egy volt osztálytárs (elmennétek egymás mellett).DE!:Ezzel az osztálytársal kb.jó ha 1-2 mondatot váltottatok a 4 év alatt azon kívül semmi más,neked se volt semmi terved vele.Köszönnél?És egy olyannak akit nem bírtál?

2014. szept. 3. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy köszönnék, hiszen ismerem, legfeljebb vele nem állok le dumcsizni, de köszönni illik, még a szomszédnak is, akkor is ha nem csíped.
2014. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismered,de csak a nevét tudod...És ha nem köszön vissza vagy elfordul?Köszönnél legközelebb is?
2014. szept. 3. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem köszönne vissza, akkor másodszor már tuti nem köszönnék, de előszőr igen.
2014. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez olyan alap dolog, minthogy körbenézel a kereszteződésben, mielőtt átmész. Nem állatok vagyok, egy köszönést mindenki megérdemel, semmi fáradságba nem kerül.

Én is utálom a szomszédomat, valószínűleg ő is engem, mégis köszönök neki mindig.

2014. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉS:Mondjuk ha ülnél a buszpályaudvaron a padon,elmegy egy ismerősöd előtted úgy,hogy rád se néz(megy tovább)akkor mit tennél?Nyilván a buszra koncentrál(vagy másra),nem direkt nem néz rád.Én mindig nézem,hogy látok-e valami ismerőst,de nagyon rossz amikor csak úgy elmennek előttem.Azt se hiszem el,hogy nem lát.
2014. szept. 3. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönnék elsőre, de ha nem köszön vissza vagy úgy tenne, mintha nem ismerne többet nem köszönnék.

Ha elhaladna mellettem, lesz@rnám, nem foglalkoznék vele, nem köszönnék az biztos.

2014. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sziasztok!:D
2014. szept. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!