Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akartam tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akartam tenni a fiút aki tetszik azzal hogy van barátom. Kicsit elcsesztem, mert mostmár nem akar, csak barátkozni. Szóval ez egy kicsit zűrős. Megpróbálom érthetőbben. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Megtudtam h ő is szerelmes belém->kitaláltam h ha azt mondom neki h van egy pasim,összeszedi magát és bevallja->nem vallotta be->legjobb barát maradtam neki->nagyon sokat írunk egymásnak és hnap megyek strandra és gondoltam elhivom,h Menjünk együtt.Még nem válaszolt.Sztetek "dobjam a pasimat" este,és hnap valljak neki szerelmet?

2014. júl. 15. 14:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jah én 13/l vagyok, ő 15/f
2014. júl. 15. 14:27
 2/18 Tgeenay ***** válasza:
100%
Ha ki akarsz tálalni akkor mindenképp mond el azt is ,hogy csak kitaláltad.
2014. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ómájgááád, bravó
2014. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj lecci segitsetek!!!:((
2014. júl. 15. 14:30
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

buta voltál...nem azt kellett volna hogy van pasid, hanem, hogy van aki össze akar veled jönni, de te még nem tudod! ezt még korrigálhatod...még nincs pasid, mert még nem tudja mit akar, de te már úgy beleélted magad, hogy VAN VALAKID AKI TÖRŐDIK VELED.(ez a kulcsrész)...és lehet erre reagál valamit...de ezt lehetőleg ne cseszd el, mert akkor már lehet tényleg esélytelen...


21F

2014. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

valld be neki, ez hülyeség volt és max így tudod még rendbehozni

ha nem mondod meg az igazat és kiderül, akkor már nem fogja csak úgy elnézni

meg nem is túl hiteles hogy egyik nap szakítasz a "barátoddal", a másik nap meg már őt szereted és vele akarnál lenni

2014. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Látszik, hogy fiatal az a diónyi agyad hozzá. De hadd képezzelek ki az élet dolgairól.


Ha egy pasi próbálkozik nálad, és te azt mondod neki, hogy van barátod, akkor persze, hogy ott fog hagyni. Elvégre te sem küzdenél valami olyan valamiért, ami soha sem lehet a tiéd. Ez minden korosztályban így van.


Ha egy fiú/férfi nem vallja be az érzéseit, az két dologtól lehet:

- fél bevallani neked (lehet, elveszítene emiatt, vagy fél, hogy mit reagálsz rá)

- nem érez irántad semmit


Ha fontos a barátsága neked, akkor ne kavard a szart, ne vallj neki szerelmet, ne csinálj semmit.


"Sztetek "dobjam a pasimat" este,és hnap valljak neki szerelmet?"

R_bancként akarod magad beállítani?


Ja, és még egy tipp: attól még elhívhatod strandra, hogy csak a barátod.


Valljuk be, ezt elbasztad, mert idióta voltál. Tanulj belőle, és legközelebb figyelj oda.

2014. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jaj ez rohadt nehéz..most fennt van.Mondjam azt neki h "hallod a vanegybarátomos dolog csak kamu volt..."

Erre mit szólna??:(

2014. júl. 15. 14:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
letiltana :D hát erre nem is lehet mást reagálni
2014. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Most nyugodtan pontozzatok le ,de ezért nem kell ennyi idősen párkapcsolatot létrehozni!


A tanácsom pedig az , hogy mond el neki az igazat. Ha tényleg szerelmes beléd, megbocsájtja!Még mindig jobb , mintha szakítanál a pasiddal és átpártolnál. :)

2014. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!