Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki 3 év alatt 3 iskolába...

Ciki 3 év alatt 3 iskolába járni? Az esti vagy levelező tagozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tesóm 8. után a szakközépiskolában több tantárgyból is megbukott.Ezután egy másik szakközépbe ment. Itt már komolyan vette a tanulást. 4-es átlaggal zárt. Viszont utálja ezt az iskolát ,nem tud kijönni az osztálytársaival, szekálják, beszólnak neki, kiközösítik. Már ott tart, hogy nem jár be iskolába. Mindenképpen el akar onnan jönni. 10. be jár. Ha valahová felvennék az már a 3. iskolája lenne. de úgy néz ki ez nem jön össze. Már a felnőttoktatás is szóba került, hogy kilép a nappali tagozatos képzésből. Erről mi a véleményetek? 17 éves lesz .
2014. szept. 3. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Járjon iskolába, különben soha nem érettségizik le. Önmagában a 3. iskola nem ciki. Én csak két középiskolába jártam, de nem éreztem volna cikinek egy harmadikat vagy negyediket sem.


Sokan érzik magukat szarul a középiskolában. Ha van rá lehetősége, menjen át egy másikba. Ha nincs, élje túl.


Az esti sulikat nem ismerem.

2014. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9. Be 0. Után estire mentem. Ennek megvolt a komoly oka. Mivel még nem 18, és nappali tagozatos. Menjetek el a kerületi nevelési tanácsadóba, mondjátok el a problémát, és segíteni fognak. De ha érdekel akkor írj privátot ott jobba kifejtem.
2014. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!