Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyesek miért nem tudják...

Egyesek miért nem tudják lehúzni a wc-t az iskolai wc-ben pisálás után?

Figyelt kérdés
Miért fájna nekik megnyomni azt a lehúzó gombot, hogy ne kelljen másnak az ő pisáját néznie és szagolnia később?
2014. szept. 9. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
én se szoktam lehúzni soha
2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Még ha csak a pisát kellene szagolni ...

Az ilyen emberrel kellene takaríttatni a wc-t egy hónapig minden nap a takarítók helyett.

2014. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Én pl azért nem, mert olyan undorítóan -100 csillagos az iskolai wc -nk, hogy ha hozzáérek ahhoz a gombhoz ott helyben rohadok ketté kb. na meg már az én kis pisám nem számít abba a pöcegödörbe :D Bár néha azért berugom, mert még is... Jah a rendes wc -nél meg csak a zsinór lóg le magában :D
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen viselkedés az előjele annak, hogy felnőtt korban amint kilép a lakása ajtaján, már lehet szemetelni, rongálni, stb, mert az már a "nemazenyém" kategóriába tartozik.

Az iskolások zöme otthon is hajlamos ezt csinálni, csak ott jön az anya, aki leordítja a fejét.

2014. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen emberekkel takaríttatnám ki az összes WC-t - kesztyű nélkül.

Undorító, igénytelen népség.

2014. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert úgyse derül ki, ki nem húzza le...annyira szánalmas. De bárhol gyakran látok ilyet, kocsmában, plázában, iskolában, benzinkúton.
2014. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Én le szoktam húzni.

De ami nálunk van az kis jóindulattal sem nevezhető wc-nek, inkább pöcegödör ami tele van és már folyik ki.

Húgyszag,szarszag,cigiszag, véres tampon a fiú wc-ben.

Főleg hogy szappan sincs ezért viszek fertőtlenítő kendőt.

Ja és a direkt szórakozásból áthugyozó c kategóriás állampolgárok a szakmunkás részből érdekesek.

2014. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

én is le szoktam húzni, de utána kézmosáskor kb. 3-4 kéztörlő kendővel vagy zsebkendővel zárom el a csapot.

sokan azért nem húzzák le sztem, mert nem az ő dolguk a takarítás, meg úgyse derül ki, nem tudnak ezért felelősségre vonni. Otthon meg, ahol 4-en laknak, könnyen ki lehet következtetni, ki volt utoljára wc-n és szembesíteni a dolgaival.

2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk a sz*rt sem tudják lehúzni egyesek. Volt, hogy mentem a mosdóba, rengetegen voltak, de aztán kijött egy csaj, én meg bementem oda, ahol ő volt, és a látvány egy nagy kupac véres kaki volt. Elnézést, ha nem tudom szebben leírni, de ezt nincs hova szépíteni. A tamponok is rendszeresen eldugítják a wc-t, volt, hogy 3 hétig csak az egyik fiúvécét használhattuk mi, csajok, mert az egész csőrendszer eldugult néhány wc-n lehúzott betét(!) és tampon miatt. Van, hogy a fiúknál "poénból" a wc-be dobják az egész tekercs wc- papírt, hogy még véletlenül se legyen senkinek papír. Az, hogy a pisit nem húzzák le, számomra már szinte természetes sajnos, de hogy a kakit... Nem egyszer láttam már kakival kikent ajtót és falat... és tükröt.
2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

én pl azért mert nem lehet lehúzni.

Egy elit gimibe járó diák.

2014. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!