Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan osztálytársak között,...

Olyan osztálytársak között, akik már kiközösítettek, egyesek megutáltak, lenne még esélyem haverkodásra?

Figyelt kérdés

Most leszek 11.-es, az osztálytársaim teljesen kiközösítettek, kitudja miket beszélnek rólam a hátam mögött. Sokan még csak nem is köszönnek nekem.

Ilyen körülmények között lenne esélyem még velük jóba lenni, összebarátkozni valakivel belőle?

Más évfolyamokban se nagyon kedvelnek, nekik is kitudja miket mondtak rólam az osztálytársaim.


2013. aug. 31. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is van egy ilyen ember az osztályba, szegény már nagyon durva dolgokat csinált, úgymond eljátszotta szinte mindenkinél a lapjait...Kedves Kérdező nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy. Én azt tanácsolom, hogy próbálj meg inkább az aranyosabb lányokkal barátkozni (nem a tűsarkús miniszoknyásokkal) Ők talán nem fognak rögtön a képedhez vágni semmit, de ha fiú vagy vigyázz félre ne értsék a helyzetet, mert abból balhé lesz csak megint. Igazából én mindig nagyon sajnálom azokat, akiket kiközösítettek, akármilyen hülyeséget is csináltak, mert tudom, hogy én a helyükbe, már rég összeroppantam volna. Csodálom őket, hogy még bírják ezt...mde sajnos baráti viszonyban nem merek kezdeményezni-tudom nem szép dolog-mert félek mit szólnának atöbbiek.. és szerintem ezzel sokan íígy vannak. Szóval szerintem csak a megfelelő embert kell megtalálnod,és te kezdeményezz, de ha nem kívánja a társaságod, hagyd, ne akaszkodj rá, menj tovább. :-). 15/L
2013. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszoris sajnalom, hogy kikozositenek.

Vajon te is tettel erte valamit, hogy idaig fajuljon a dolog?

Ha nem: akkor feleslegesen torned magad, ugysem fognak meg kedvelni

Ha igen: kerj bocsanatot, es mondd, hogy megvaltozol.

Esetleg menj be a suliba ugy, hogy mindenkire mosolyogsz, mindenkinek koszonsz, mindenkivel "jopofizol" es hatha megvaltozik a velemenyuk rolad.

Viszont ha kibeszelnek, akkor nem erdemlik meg, hogy baratkozz veluk. Nekem is csak harom baratnom van a 28-bol... illetve most jonnek egy paran szoval elvileg 30-32 lesz az osztaly letszam... kivancsi leszek...

2013. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felvételi előtt állnál, mondanám, hogy tűnj el a suliból. Nekem bevált. Negyedikes voltam és bár nem engem közösítettek ki (csak néha megutáltak) sokat hazudtak nekem, és egész nap piszkáltak (emellett volt néhány barátom) és mégis. Felvételiztem nyolcosztályosba, felvettek, sok *dióta van, de vannak barátaim. Igazából, szerintem nagyon nincs. Barátkozz szakkörökön és majd az egyetemen lesznek haverjaid (vagy a fősulin, tökmindegy)
2014. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. "igazából szerintem nagyon nincs lehetőséged megbarátkozni már" a "szerintem nincs" helyett. Bocsi. Ja, és 13/L
2014. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!