Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az uj iskolambol valaki...

Az uj iskolambol valaki zaklat telefonon, rejtett szammal, valtsak sulit?

Figyelt kérdés
2 lany meg 1 fiu hivott telefonon,gunyorasztak,es sertegettek ,kinevettek hogy nem tudom helyesen beszelni a nyelvuket (romaniaban elek,roman iskolaban),es most kerultem hozzajuk,atiratkoztam a regi sulimbol.elkuldtem oket kemenyen azota nem hivnak,de nem tudom hogy fogok bemenni a suliba holnap hogy nem tudom ki volt,es sosem tudhatom mikor tamadnak ujra hatba lehet pont az akit baratomnak tartok.mit tegyek?valtsak iskolat?fognak meg vajon zaklatni?hogy lehetnek ekkora retardaltak? :o
2014. szept. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha telefonon hívogatnak?
2014. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha elfelejted az egészet. Nem érdemes ilyen emberekkel foglalkozni. Másrészt ha nem lépsz túl az eseten, akkor elérték céljukat. Ha továbbra is komolyan zaklatnak, szerintem tehetsz feljelentést, bár nem is merem az ottani törvényeket.
2014. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha nem vennéd fel a telefont?
2014. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
BTK ;)
2014. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar letioltottam a telefonomrol,de engem akkor is idegesit...milyen rasszista nep ez !? en buszke vagyok magamra hogy magyar lehetek,es tudok nagyon helyesen 2 nyelvet is...miert kell engem ezert szivatni?meg elkuldeni az anyamba,meg ijenek :( ?
2014. szept. 19. 17:51
 6/6 LiliChudo válasza:

Figyelj! Légy büszke, hogy magyar vagy! Ha rosszat mondanak, ne mondj te is rosszat. Mondd nekik, hogy Te büszke vagy a magyarságodra!

U.i.: És ne add meg a telefonszámod!

2014. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!