Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány osztálytársam,...

Seymour99 kérdése:

Van egy lány osztálytársam, aki ha meglát a suliban, és összetalálkozik a tekintetünk, akkor integetve mosolyogva oda kiáltja nekem hogy "szia! " Ezt naplyában többször megcsinálja. Miért viselkedik ilyen furán? Többet akarhatnak tőlem mint barátság?

Figyelt kérdés
Már megkérdezte hogy leszünk e barátok, amibe beleegyeztem, meg a hogy leszek e barátnője barátja is. (ebbe is bele mentem). Nem tudom fontos e de szeptember óta ismerjük egymást.

2014. szept. 20. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd el fagyizni,es beszelgess vele,majd kiderül baratsag-e vagy több
2014. szept. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
plot twist:fiúlány
2014. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nehéz válaszolni, hogy mit akar tőled. Sok lánnyal találkoztam már, akik nagyon közvetlenek és kedves/integetősek voltak, szemembe néztek és mosolyogtak, viszont amikor odáig jutott a dolog, hogy cserébe rájuk nyomultam, akkor közölték, hogy jah, ők nem gondolnak rám úgy...

Voltak már olyan lányok is, akik viszont mindig hangsúlyozták, hogy mennyire a barátaim akarnak lenni, de közben többet akartak. Ők meg azért sértődtek meg, mert én maradtam a barátságnál.


Szóval tényleg legyen az, hogy lépjél interakcióba vele, hogy kiderüljön, mit akar :D Csinálj vele közös programokat, "elemezd a viselkedését" és vonj le több információból diagnózist.


Vagy egyszerűen smárold le egy alkalmas pillanatban, abból sok kiderülhet.

2014. szept. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, főleg az utolsónak! :D Amúgy 16 évesek vagyunk.
2014. szept. 20. 10:17
 6/6 anonim válasza:
100%
naplyában.. husztamindenit:o
2014. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!