Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségemnek a facebook...

Onedin kérdése:

A feleségemnek a facebook oldalán többször irta egy valaki, hogy szeretlek meg egyéb. Én kérdöre vontam, erre azt mondta, hogy ez csak barátság. Lehet egy barátság ilyen?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha valaki házas, akkor nem fér bele, hogy más férfi/nő az oldalára írjon ilyesmit...

Én nagyon meglepődnék, még akkor is, ha esetleg nem én lennék a házas fél, hanem egy ismerősömnél látnék ilyesmit. Szerintem félreérthető, én elgondolkodnék, hogy valóban barátság-e csupán, de ott van a tény is, hogy olyan helyre írta ahol bárki láthatja, szóval nem titkolva, nehogy kiderüljön. (vagy nem tudja még használni a facebookot és nem tudja, hogy mindenki más is látja a bejegyzést...:) láttam már erre is példát.) Ha a férjemnek egy nő írogatna, hát nehezen tudná kimagyarázni..ha ki tudná.

2013. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Mi az egyéb? Ki az az illető? Mióta ismeri? Így látatlanban hogy mondja az ember, hogy lehet-e?


Ilyen alapon az élettársam rólam is kitalálhatna hülyeségeket, 4 fiúval levelezek rendszeresen (jó, abból 3 meleg :P ), elég jóban vagyok velük.

Két csaj közt belefér a szeretlek, akkor fiú-lány barátságba is, úgy vélem.

2013. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
ne a faszbook legyen már a mérvadó. oda bárki bármit írhat.
2013. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én feleség vagyok,nincs facebook oldala egyikünknek sem,pont az ilyen félreértések,vagy konkrétumok miatt....Nem vagyok hajlandó mások hülyesége miatt veszekedni,amúgy barátkozni meg közös barátokkal szoktunk,réi osztálytársaknak meg ott a skype...mondjuk én egy fiú barátnak-havernak sem írtam,hogy így szeretlek,meg úgy szeretlek és ők is inkább ilyeneket,hogy "Bírom a humorod,jó fej vagy stb... "
2013. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Volt ideje kilengeni? Ellenőrzés nélkül elmehet?

Ha nem akkor lehet, hogy szórakozott valaki a fas-bookon.

De utálom a fas-bookot!

2013. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom miért jó nektek ez a facebook? Annyi mindenkit "kicsináltak"-már rajta minden korosztályból.

Mondjuk ha konkrétabban le írnád,miket írt az illető,abból egyértelmű lehet a dolog. "-Nagyon szeretlek kedves!" vagy "-Segítőkész vagy ezért is szeretlek" mert nem mindegy,hogy írta.

2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Férfiként mondom, nálam ilyen nem fordulhat elő. Szeretem a párom, szeret engem, mindenki tudja hol a határ. Tudja milyen vagyok, ha ilyen felmerülne nem őt venném először elő hanem a srácot. Kérdezni csak a kislányok szoktak.
2013. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ellenkező nemű barátom, akivel kb. 4 éve vagyunk barátok. Amikor megismerkedtünk nagyon depressziós voltam, sokat segített, mellettem volt. Nagyon fontos nekem, és mondhatjuk, hogy szeretem barátilag, de ezt nem nagyon szoktam mondani neki, ahogy Ő sem nekem. Inkább ilyen "bírom a búrád haver" stílusban fejeznénk ki. :)

Úgyhogy szerintem nem egészen normális ez a dolog. Beszéljétek meg!


24N

2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg normális dolog. A legjobb barátomnak kukija van, nekem nunim, és szoktuk egymásnak mondani, hogy szeretlek. Olyan, mintha az öcsém lenne.


Ennyi erővel meg írhatnám, hogy az nem normális, hogy felnőtt emberek nem képesek az érzelmeiket gyerekes félreértések nélkül kezelni, és ilyen ratyi szövegeket kell írni, hogy "bírlak, hehehe". Nem bűn, ha szereted a barátaidat.

2013. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
a legjobb barátom fiú, immár 27 éve a barátom. én nő vagyok, férjem van. mégis kb naponta 3-szor mondom neki, hogy szeretlek, ahogy ő is nekem. mert szeretem. mert jó ember, mert mindig mellettem van. ahogy én is mellette. mi ezzel a baj? attól, h őszintén azt mondom neki, hogy szeretem, ahogy a gyermekemnek, édesanyámnak, férjemnek is mondom, attól még nem vagyok szerelmes belé, nem bújok ágyba vele. nem is értem, hogy mi a gond.
2013. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!