Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztály társaim miért...

Az osztály társaim miért viselkednek 18 éves ként? (12L)

Figyelt kérdés
Persze az osztályba vannak normális emberek akiket a ,,menők" strébernek neveznek. Már kezdek félni mikor iskolába megyek.

2014. szept. 23. 14:12
1 2
 1/14 csabika1971 ***** válasza:

Mert a fiatalok szeretnének idősebbnek látszani.

Míg az idősebbek pedig fiatalabbnak.

Vicces nem?

43/F.

2014. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia fater
2014. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert ők menőnek képzelik magukat a sok birka meg megy utánuk. Azt hiszik érettebbek és felnőttebbek lesznek. Meg vannak akik pont azért viselkednek így mert félnek hogy különben srébernek címkézik őket, ki lesznek közösítve, stb. Idővel lehet kinövik, de az is lehet hogy nem, az én osztályomban az ilyenekből lettek mostanra a cigis piás alakok, és sajnos sok (valaha) normális embert magukkal húztak.


Ne legyél birka, akinek számít a véleménye pl szülők, tanárok, értelmes emberek, értékelni fogják ha nem csatlakozol az idióta kisp*csák társaságához!

2014. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez miben nyilvánul meg? Pl. veled ellentétben tudnak írni?
2014. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Negyedik válaszoló tudom, hogy rossz a helyes írásom, de azért ezt félre téve válaszolhatnál normálisan is.
2014. szept. 23. 14:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy te nem azért jársz iskolába, hogy a padot melegítsd. Meg mondd azt, hogy nem szeretnél utca seprő lenni, szeretnél valamit kezdeni az életben. Meg attól, hogy tanulós vagy, nem kell strébernek mondani téged. És ne foglalkozz velük, nem éri meg.
2014. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is lestrébereztek, és a végén bevált. :) ^^
2014. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokta. :)
2014. szept. 23. 18:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: Helyesírás, vessző luxus?
2014. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kilencedik válaszoló, mit vársz egy 12 évestől?!

Kérlek válaszolj normálisan vagy inkább meg se szólalj. Én nem trolokat kértem ide, ha nem normálisan válaszoló és segítő kész embereket.

2014. szept. 24. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!