Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondhat ilyet?

Hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
Naa arról van szó hogy én nekem van egy allergiám (amit még mai napig nem tudják hogy mire vagyok allergiás) És az osztályfönököm azt hiszi hogy rühes vagyok (pedig nem vagyok az) és az osztálytársam megkérdezte az o.főnököt hogy átölelheti-e és aztán igent mondott (na jó itt durrantam be:mikor én kérdeztem ugyan ezt meg akkor azt mondta hogy amig el nem tünnek az allergiáim addig nem és ez csak családba illik) 12 éves lány vagyok. és hogy mondhat egy tanár ilyet? Lelkileg teljesen kiütött!!
2014. szept. 29. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Inkább az a furcsa, hogy Te minek akartad őt megölelni? Komolyan, mióta szokás a tanárokat ölelgetni? A főnökömet sem ölelgetem, basszus...
2014. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért akartad megölelni a tanárodat? o.O
2014. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre!💗 Kár lovagolni rajta! Biztos csak félt, hogy nehogy o is elkapja. Nyugi-bugi! Szep napot!🏁🎀
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne kérdezz, ölelj (de okkal)
2014. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha odamenne Hozzád egy ember, tele ragyával, hogy "Megölelhetlek?" - igent mondanál?


Nem kell a legrosszabbra gondolni, nem biztos, hogy rühesnek hisz, nem undorkodik meg semmi. Tanárok nem orvosok, nem tudják azok a ragyák tényleg allergia vagy esetleg más dolog, amit esetleg ők is elkaphatnak.

Ez nem undor csak józan paraszti ész.


Akkor vannak gondok, ha órán megaláz, a többiekhez képest ellenségesen viselkedik Veled órán és szünetben... stb...

2014. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ölelgetés hát istenem, de azzel a rühes szöveggel nyilvánosan megaláz. Szerintem mond el a szüleidnek, és kérd meg őket, hogy beszéljenek vele.
2014. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!