Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most vagyok itt eloszor. Nem...

Most vagyok itt eloszor. Nem tudom milyen kategoriaba kellene. Koromragas ellen valami javaslat?

Figyelt kérdés
Eleg sokat ragom es rondak is. Probaltam ragtapasszal leatakrni oket hogy megakadajozza a ragast. Egyszer kibietam 1 hetig. Valami otlet? :)

2014. aug. 10. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor a műköröm leeht beválna
2014. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Próbálj itt tájékozódni:

[link]

2014. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárban lehet kapni ecsetelőt, menj be kérdezd meg :) olyan mint az átlátszós körömlakk és rossz ízű, többeknek bevállt :)
2014. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Húzzál kesztyűt, nyúljál szarba, törjél szotyit vagy rágózz.
2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi :) mindenkinek ment a zold kez. A mukoromhoz szerintem meg fiatal vagyok 13/L nem szeretnek meg mukormoket. De ha nagyobb lennek esetleg lehet hogy be is valna. :)
2014. aug. 10. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is rágom a körmöm, nekem semmi nem vállt be. A keserű lakkot lenyalogattam róla, a raktapaszt is lerágtam, a kesztűben megsült a kezem, még a műkörmöt is kipróbáltam,(férfi létemre) de azt is lerágtam róla. Legtöbbször lelki okai vannak, ha sikerül is magadtól leszokni, előjön valami más kényszeres cselekvésben.
2014. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pirospaprikaval,borsal kend be,es az íze elriaszt. Esetleg fesd be a kormod valami szinre,es a szint ragd le,ne a kormod. Nekem ezek nem valtak be,de amikor csak tehettem akkor ragoztam es igy nem szorultam a kormeim ragasara :)
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jót írt!Én szintelen körömlakkal szoktam le róla.Nem a körmömet rágtam,hanem a lakkot róla.
2014. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) neha ideges vagyok neha megszokasbol ragom
2014. aug. 10. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
A keserű, körömrágás elleni lakk nálam bevált.
2014. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!