Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha dühöt érzek?

Mit tegyek, ha dühöt érzek?

Figyelt kérdés

Az osztály társaim fele, körülbelül utál/ nem szeret...

Ezzel nincs semmi probléma, de az, hogy a hátam mögött azt mondták rám, hogy fogyatékos vagyok, azzal betelt a pohár. Azóta olyan dühöt érzek, hogy mindnek behúznék egyet... Én soha nem voltam erőszakos és nem is akarok az lenni, de sokat sértegetnek, amit én félváról veszek, de most nagyon felidegesítettek, verekedni pedig nem akarok....



2014. okt. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen nemű, és milyen suliba jársz? Hanyadikos vagy?
2014. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez miért fontos?

mind1 ... Bólyai János Műszaki Szakközép, 15 éves vagyok, fiú

2014. okt. 1. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Baltával hátulról fejbe, többet fel nem kel!
2014. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért sértegetnek?

lehet, pont ezért mert nem vagy olyan, mint ők... csendes vagy, visszafogott... nehezen illeszkedsz be közéjük, nekik meg könnyű célpont vagy, mert más is vagy tőlük, meg nem vagy erőszakos...

2014. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is "más" voltam. Eddigi egész életemben végig kísért ez az utálat. Már óvodás kortól elkezdődött. Nem is tudom miért. Teljesen normális gyerek voltam, teljesen hétköznapi módon éltem az életemet, de sokszor nem fogadtak el. Nekem erről az a véleményem, hogy csupán azért rekesztenek ki valakit, mert vagy furcsa a külseje/ van olyan tulajdonsága ami kiemelkedő/ más a viselkedése. Nálam az utóbbi kettő párosult. Nem szeretem magam fényezni, sőt utálom a nagyképűséget, de sok mindenben jobb voltam, mint a többiek. Például jobb a szem-kéz koordinációm, ebből következik, hogy van "érzékem" a labdajátékokhoz, bizonyos sportokhoz. Bizony volt olyan, hogy annyira utált az egyik gyermek, hogy nekem támadt. Küzdősportot űzött, így azt hitte, hogy kiüti a "strébert", de hatalmas pofára esés lett a vége, mert egyetlen darab anyaszomorító fogása sem sikerült, ráadásul megkentem és sírva szaladt a tanárhoz, pedig nagy "harcos" volt. Tudom, mert érméket is nyert és előszeretettel nézett le másokat. Vannak emberek akikben dolgozik egyfajta felsőbbrendűségi vágy. Tipikusan a Mr.I'm the best alkatú embereket követi a tömeg is. Valószínűleg nálatok is van egy-két ilyen falkavezér, a többiek pedig köré gyűlnek. Hát, persze a lúzerrel nem barátkozik senki, mert az égő. De ha fordul a kocka akkor rögtön más lesz a helyzet. Az a baj, hogy valószínűleg csendes vagy, esetleg tanulsz is, ami manapság nem menő, plusz kevés barátod van vagy egyáltalán nincs. Én erre csak azt tudom mondani, hogy ne akarj mindenkinek megfelelni, mert akkor egyenes út vezet a kudarchoz, de ugyanakkor ne becsüld le magad, de maradj szerény is egyben. Tudom, hogy nehéz, de majd megérted, hogy miről pampogok. A verekedést meg kerüld. Középiskola-szerű gittegyletekből ilyenért kivágnak, főleg ha nem te vagy mindenki kedvence. Sok sz@rság van az életben, regényt lehetne róla írni, de arra 20 év s kevés lenne. Kitártást neked. Szia! :)

2014. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha engemet kérdezel akkor fordÍtsd vissza ellenük azt amit veled tesznek jobban mondva tükrözd nyugalommal vagy kérdezz ezen a linken: [link]
2014. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!