Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzek dühöt, izgatottság...

Miért érzek dühöt, izgatottságot, fájdalmat és reménytelen helyzetet a csajozásra nézve, amint meglátok folyton ilyen néger hapekokat, szép, fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem is értem, miért ilyen sikeresek a négerek, de nekik mindig jut barátnő, ráadásul tök formás, szép lányok. Én meg dögöljek meg nő nélkül csak, mert fehér lettem, folyton ezt érzem, egyre jobban rühellem a négereket, pedig nem voltam én sosem rasszista ezelőtt. Ázsiaikat, japánokat nagyon bírom például, ismerek pár ilyen srácot, valahogy náluk nem is érzem ezt, ha meglátom őket fehér lánnyal. Csak a fekák zavarnak, ők váltanak ki ilyen erős reakciókat leginkább csak nem értem miért, mert farkuk nincs okom féltékenykedni amúgy. Nincs kicsi farkam szerencsére. Na meg féltem a lányomat is, ha majd lesz, nehogy ilyen négerrel jöjjön össze. Nem bírnám elviselni, meghasadna a szívem. :(

2013. júl. 5. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
ha így folytatod gyereked nem lesz .....
2013. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
megint kezded a négeres kérdéseidet ?
2013. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekik nagyobb a...z önbizalmuk.
2013. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire irigyled a négereket miért nem fested be magadat?
2013. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antimod ***** válasza:

Nem bírnád te ki azokat a lányokat két percig sem.

Szerintem rossz körben keresgélsz.

2013. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert nem gondolsz bele abba ,hogy: milyen jó ,hogy látásból megismered az olyan nőket akiknek más az értékrendje mint neked. tehát kisebb az esély arra ,hogy olyan nőtől legyen lányod aki hajlamos négerekkel kufircolni. tehát a lányod sem ilyen természetet fog örökölni.
2013. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
te csak rasszista vagy. amúgy 5-ösnek igaza van...neked túl nagy az igényed. az ilyen "formás, szép lányok" kb. addig lennének veled, ameddig minden héten elkölthetnének 2-300ezer Ft-ot a te pénzedből magukra. az a bajod, hogy nem tudod beérni egy közepessel, inkább a legjobbakat nézed.
2013. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert súlyos pszichés problémáid vannak.
2013. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szépen elmész például japánba és akkor majd egy japán rasszista fiú fogja ugyan ezt leírni japánul egy ugyan ijen oldalra míg te a japán csajokkal szórakozol.

meg egzotikusabbak és ránézésre legalábbis érdekesebbek nálad, ja meg a négernek nagy van sztereotípia is sokat segít nekik errefelé

2013. aug. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!