Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyennek neveznétek a...

Ti milyennek neveznétek a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy az illető sajnos az osztályfőnökünk.


Az elején még szerettük, de pár hónap után kimutatta a foga fehérjét. Szinte úgy viselkedett, mintha neki mindent szabadna, a mi véleményünk nem érdekli, mert gyerekek vagyunk (16-17).


Ha kirándulni megyünk, és két helyszín közül kell választanunk, oda megyünk, ahova ő akar.


Ha valamit elakar érni,és megkér, hogy segítsek mondjuk neki, és igent mondok, akkor a következő pillanatban már az van, hogy én jelentkeztem, ha szólok egy szót is.


Bárki jön az iskolában, köszön az illetőnek, de utána gyorsan nevet is kapcsol hozzá, mondván, mintha annyira ismerné a diákokat.


A tanárokat is úgy állítja be, mintha ő mindenkit ismerne. megkérdeztük a tanárokat, és azon kívül, hogy a gépteremben ül, vagy eltűnik, egyikük sem tudott ezen kívül semmit mondani róla.


Ha azt mondja, hogy a suliorvos szeretne nekünk előadást tartani, akkor is kiderül, hogy amúgy ő szervezte be az orvost, mert az orvos megköszönte a meghívást.


Imád rászállni egyes emberekre. Ez annyiban nyilvánul meg, hogy amikor becsöngettek, és az utált illető még beszél, fogja és azonnal kiküldi.


Lehülyézte az egyik barátom szüleit, miközben négyen(!!) álltak ott, és hallották, csak azért, mert az apuka megkérte, hogy ugyan szervezzen már legközelebb olyan kirándulást, amire a lányok is mennének. Erre persze a tanárunknak állt feljebb, hogy biztos ő tartozzon felelősséggel a fiúért.


A termünket idén nem szerettük volna feldíszíteni, ezért kitalálta, hogy az előbb említett kirándulást lefújja, mert nem hajlandó engedni a színvonalból. Egyébként megjegyezném, hogy tavaly három szülővel és a barátnőmmel festettük ki a termet, ő pedig ki-be rohangált. Tényleg, nem túlzok.



Jelenleg is szívja vérünket, de nem merünk semmit sem tenni, mert tesitanár és agyon szívatna minket öt-hat sulikörrel.



2014. okt. 12. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Milyennek nevezném a leírás alapján?

Seg gfejnek.. :D

2014. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkészültnek.
2014. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Élősködőnek.

Amúgy csináljátok azt, hogy nem foglalkoztok vele. Osztálykirándulást ti is tudok szervezni, megbeszélitek, hogy hova mennyetek, aztán egyikőtök szülei biztosan segítenek leszervezni.

Én anno meg is mondtam OFnek, hogy ő nem kell a kiránduláshoz, én is letudom szervezni. :D

Azt is megbeszélitek, hogy senki (tényleg senki) nem fog semmilyen munkára jelentkezni amíg így viselkedik.

Sulikörnél majd senki nem fog futni, óra végén fogtok egy csoportba besétálni. Olyat nem csinálhat, hogy egész osztály 1-est vagy intőt kap, mivel úgy az ő tanítási módszereivel lenne, bejönne felülvizsgálni az ombucman. Nekem is hasonló OFöm volt, utáltuk is egymást.


Össze kell fognotok, pont ettől lesztek jó osztályközösség.

2014. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyetek... szar szókiegészítő... MENJETEK*
2014. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"de nem merünk semmit sem tenni, mert"...
2014. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy igen, nem merünk semmit sem tenni. Megtalálja rajtunk a fogást. Kívánom, hogy legyél a helyünkben, és akkor tudni fogod, hogy nem lehet kiszúrni vele.
2014. okt. 12. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen parasztnak. Részvétem neked, főleg ahhoz, hogy valahogy kibírtad.:(
2014. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!