Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonsággal, jellemv...

Milyen tulajdonsággal, jellemvonással bír ez a férfi? Hogy neveznétek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

A családi kapcs. hoz akartam először tenni, mert itt nem biztos ,hogy sok válasz érkezik...

Szóval.Nem ismeri el,ha valamit rosszul csinált, vagy hibázott.Áthárít rám minden felelősséget,engem okol.Ő sosem hibázik, mindent jól csinál.Valahogy mindig úgy csűri csavarja a dolgot, hogy a végén én voltam az oka mindennek.A számtalan közül csak egy kis példa.


Vásároltunk, valamit elfelejtettem beküldtem a zöldségesbe,én meg beléptem a henteshez.Hamar végeztem, mentem is a biciklitárolóhoz.Várok sokáig, nem jön.Odébb megyek,látom, társalog egy férfivel.Nem baj,nem is szóltam volna neki ezért.De ő rögtön azzal kezdte, miért nem úgy álltam,hogy lásson,hogy már ott vagyok.Akkor jött volna....Értitek?

Nem az a gond,hogy leállt beszélgetni,meg várni kellett rá.Hanem, mert ő csak azért állt meg, mert azt hitte,hogy még nem vagyok ott...Akkor már berágtam.Kérdeztem, akkor miért nem jöttél egyenesen oda,akkor láttad volna,már ott vagyok.


Sok hasonló dolog volt már.


Sok éve pedig,megcsalt.Akkor is miattam tette, mert nem szóltam hozzá,kerültem, (persze, mikor berúgott, utána igen),meg alig szexeltünk.Szóval rám hárítja a felelősséget mindenben.

Ezen már túl vagyunk,megbeszéltük, tovább léptünk, sokat változtattunk mindketten...

Lehetőleg ne azt írjátok, hogy miért bocsátottam meg, miért élek vele, nem ezt kérdeztem.Ezt csak szemléltetésképpen írtam.


2014. máj. 24. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nagyjából olyan, aki szarba se nézi a másikat, nulla tiszteletet mutat, hülyének néz és csicskáztat is mellé. Klassz kapcsolat, inkább halnék meg egyedül.
2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek sajnos igaza van. Ez a kapcsolat így nem sokat ér. A férjed személyiségét éppen az befolyásolja, hogy te MINDENT megengedsz és eltűrsz neki. Nem kezel egyenlő partnerként, lenéz, úgy gondolja, te vagy a boksz-zsák, aki mindig kéznél van. Érzi a függőségi viszonyt, hogy neked az az álláspontot, bármit csinál, te úgyis mellett maradsz. Változni biztosan nem fog. Szerencsétek, ha vannak gyerekek, akik esetleg elvonják a figyelmet, de ha ők felnőnek, még rosszabb lesz a helyzet. Ezt vagy elfogadod és ezzel élsz, vagy változtatsz, de azt úgy írtad, nem akarsz. Sajnálom!
2014. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most vonatkoztassatok el attol,h megcsalt. Huszoneve elunk mar egyutt,nagygyerekeink vannak.

En csakaztkerdeztem,milyennek nevezik azt az emberi tulajdonsagot'amit fentebb vazoltam.

Amugy ha hiszitek ha nem,egyebkent udvarias,es elozeke

ny,csak nemismeri el,hao hibazott.erre keresek szot,milyen jellem.hibaharito,vagy milyen?

2014. máj. 24. 10:42
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre kéne inkább válaszolni,köszönöm!És megkérnék mindenkit, ha nem a kérdésre válaszol,és beszólogat, inkább más kérdést tiszteljen meg inkább!!!
2014. máj. 24. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:

A leírás alapján önző, magának való, szarkasztikus, önimádó, olyan ember, akiben nincs empátia és szerintem antiszociális is, a szó eredeti jelentésében.

Ne haragudj, ismeretlen emberre nem szeretek negatív tulajdonságokat írni, de a kérdésre válaszolva, a leírás alapján ezek jutottak eszembe.

2014. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan nevezik ezt a tulajdonságot: élelmes. Kihasználja, hogy a párja egy igazi gyemge balek, aki nem tud kiállni saját magáért. Egyszer-kétszer lett volna következménye a viselkedésének, akkor nem így bánna veled, meg az is holtbiztos, hogy más, talpraesettebb nővel nem merne így szemétkedni, de te hagyod és ő ezt ki is használja.
2014. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!