Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy kiközösített iskolatárs...

Ha egy kiközösített iskolatársatok megverné valamelyik népszerűbb iskolatársatokat, annak milyen következménye lenne?

Figyelt kérdés
Nem a büntetésre gondolok amit kapna, hanem úgy közöttetek, még jobban utálnátok ezekután őt, vagy nőne valamennyit a szemetekben hogy ki tudott állni magáért?
2014. okt. 14. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nevetnék mindkettőn :D

Aki ki van közösítve az általában nyomorék aki népszerű ( bár ez erősen egyénfüggő) az meg a másik nyomorék :D

2014. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit igazságtalanul elnyomnak/kiközösítenek, közegtől, a szemben álló felektől, vagy akármi más elhanyagolható tényezőtől eltekintve én pozitív véleménnyel vagyok arról, aki ki mer állni saját magáért.

Bár ellenzem azt, ha egy problémát erőszakkal oldanak meg, de az ilyen helyzetekben nyilvánvaló, hogy a szenvedő fél nagyon sokáig tűrt, tehát már csak ez maradt, mint végső megoldás.

Szóval visszatérve a példádhoz, ha egy kiközösített valaki szembekerül az elnyomójával és mindenképpen verekedésbe torkollik a dolog, akkor úgy hagyja helyben, hogy még annak is fájjon, akinek elmesélik.Azután senki sem fog szarozni vele.Én pedig mindenképpen pozitív véleménnyel lennék erről a helyzetről, mert valahol ez mégiscsak így igazságos.

2014. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

-Ha egész nap szótlanul ül a sarokba aztán megveri a népszerűt akkor valami idegbetegnek nézik. Így csak jobban félnének tőle.

-Ha próbál haverkodni csak ti nem vagytok vevők rá (vagyis csak ti közösítitek ki, máshonnan vannak barátai), akkor bebizonyítja, hogy nem valami puhap*csű. Így már odamennének hozzá, hogy hallom megverted xy-t és máris beszélgetnének vele, szóval, nem lenne kiközösített.


Amúgy azért veri meg mert piszkálja, mindenki tudni fogja, hogy teljesen jogos volt. Nem fogják jobban szeretni csak az derül ki vad/kemény/agresszív (ki-ki nézőpontja szerint) gyerek.

2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

félreértés ne essék, utána is ugyanúgy kiközösített marad, emiatt senki sem fog vele haverkodni

pár szekálója lehet visszább venne, de a nagymenő biztos nem hagyná annyiban és megveretné másokkal

én legalábbis így gondolom :D

2014. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!