Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavar, ha egy diák jelentkezés...

Zavar, ha egy diák jelentkezés nélkül ugatja be a választ a tanár kérdésére, esélyt se hagyva így másnak illetve ha beledumál a tanár mondandójába, nem hagyva, hogy végig mondjon egy mondatot? Vagy hidegen hagy? Van ilyen ismitek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülök, ha interaktív egy óra. Mi többnyire beszélgetünk, nem ugatunk amúgy. Jelentkezni meg legfeljebb alsóban divat.
2014. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó demás az ha a diák látja hogy senki meg se szólal és más az, ha kb nem is hagyja érvényesülni a többieket, minden kérdésre két mp alatt kiabálja be a választ.


Meg amikir jegyzetelek és nem tudom leírni a tanár egy mondatát, mert a gyerek félbeszakítja és nem hagyja hogy befejezzen egy mondatot.


Ja meg az ha amikir kérdezi a tanár; ki akar kijönni és pattan fel és rohan ki, tökre idegesít mert néha én is mennék. Vagy ki alarja felolvasni és már áll fel és olvassa, de egy "lehetek én az első ?" Kérdés nélkül felénk...

2014. okt. 16. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szólnék az oktatónak, hogy 4szemközt beszélgessen el a rendbontóval, hogy az fogja vissza magát.

Ha nem működik és mást is zavar, órán szólnék rá párszor, hogy ne lihegjen már annyit.

2014. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen gyerek.

Szerettem volna néha én is részt venni az órákon, mert úgy jobban értettem volna, és nálunk olyan volt, hogy ha nem vettél részt az órákon, akkor kiszemelt, és mikor senki sem mondja pont akkor szólítja fel azokat, akik nem voltak aktívak előző órákon.


Én megoldottam: mikor ez a gyerek mindig beugatta a választ(a legtöbbször amúgy rossz volt) az órán megszólaltam: hogy miért nem tudsz jelentkezni, nem te vagy az osztály, hagyjál mást is érvényesülni és gondolkodni.

Nah innentől kezdve hirtelen csönd lett(mert amúgy se vagyok egy hangoskodó típus) és jelentkezett a több órától kezdve.


Amúgy mi nálunk 12-be is jelentkezés a "divat", vagy nem jelentkezünk, de nem egyből kiabáljuk be a választ, hanem akkor, mikor senki sem szólal meg.

2014. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de utálom az ilyet...
2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!