Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy monoklival te elmennél az...

Egy monoklival te elmennél az osztály találkozóra?

Figyelt kérdés
Most lesz az öt éves közép találkozó és nemrég volt verekedés. Valami hülyeség miatt lett civakodás, amiért aztán nekem is jutott.

2014. okt. 18. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék. Szerintem a monokli az vagány. Gyárthatsz hozzá valami történetet is a többiek kedvéért, hogy pl 6 db Ifa-plató hátú gyerek megtámadott egy sötét sikátorban, mert megvédtél egy tőlük egy törékeny hölgyet az inzultálástól. Szó szót követett, majd egyszerre neked rontottak, mire te hátra tetted az egyik kezed, fél lábra ereszkedtél és a másik kezeddel egyszerre küldted el mindahányukat betegszabadságra :D
2014. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

LoL előző :D

Amúgy igen, mindenképp elmennék, mivel osztálytali nincs valami gyakran... és nem feltétlenül kell kitalálni sztorit hozzá, bár ezt rádbízom. Ha nagyon zavar és inkább visszavesz a sármodból, akkor fesd le :D Ez most lehet, hogy nem hangzik jól, és lebeg a fejed fölött a nagy zöld kérdőjel, hogy "normális vagy válaszoló? sminkeljek? egy fenét!!" de vannak olyan bőrfestékek például, amikkel tetoválást meg ilyesmit lehet elfedni. Az pl jó lehet a monoklira, de végső esetben megteszi valami kis alapozó a barátnőd/feleséged (persze ha van) sminktatyójából. De monoklival vagy lefestettel: akkor is menj el :)

2014. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék.
2014. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha nő lennék nem mennék el. Nem tudnám már nekik előadni, hogy mennyire boldog a párkapcsolatom egy félistennel.
2014. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1! Bekapi, nem vicces, de azért mosolyogtam rajtad :)


#2! Köszönöm a biztatást, jól esett. Itthon nem találtam rendes púdert és semmi használhatót. Amúgy jó ötlet.


#3! Festék hiányában megsem mentem el. Eléggé lahangolt voltam emiatt és itthon is nem a szemembe néztek hanem a szememet nézték. Ha kicsit is kiderült volna, hogy van egy monoklim, amit rejtegetni akartam (vagy épp nem), akkor valószínű ezen nevettek volna és igy is feszült voltam emiatt.


#4! Ha nő lennél akkor se tűrd, hogy valaki is kezet emeljen rád.

2014. okt. 19. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a kommentokat! Nyugodtan lehet még írni.
2014. okt. 19. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2014. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!