Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet leszerelni az...

Hogyan lehet leszerelni az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy-két bolond osztálytársam. Igazi bunkók. Mindenkibe belekötnek, persze csak a csendesebb "gyengébb" emberekbe. Buktak is már, nagy ego a semmire, nagyon buták stb. Az ilyen embereket, hogy lehet szóban lerendezni? Olyat mondani, hogy ne tudjanak rá mit reagálni. Általában ha elfogynak a szavak, jön a tipikus "na gyere, leütlek" duma, akkor meg jöhet, ha hozzámér akkor nem sokáig kell az iskolába járnia.. Szóval mit lehet ezekkel kezdeni? 15/f

2014. okt. 15. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársamat amikor 15/f volt minden fiú halálra gúnyolta, mert homoszexuálisnak tartották. Eléggé zavarta is a dolog, nem volt az meg minek kell agyonizélgetni?

Mindenesetre nem csinált semmit. Ha szekálták szóban, nem mondott semmit (de tényleg semmit, még 5 perc után se tört meg annyira, hogy rájuk nézzen) aztán ha tettekkel bántották azt is ignorálta. Volt hogy a kapucniját húzták úgy a fejére mint Kenny McCormicknak meg más egyebeket csináltak. Ő csak ült és némán tűrte mintha semmi sem történne.

FB-ra meg a róla kirakott képek alá írták hogy ilyen meg olyan homokos... ezt is tűte.

Első hónapokban szekálták, utána leálltak, mert nem értek el vele semmit.


Viszont volt egy fiú, akit szintén szekáltak, mert valami szellemi visszamaradottsága volt. És azt a hibát követte el, hogy visszadumálgatott. Bzus, egyszer már sírt is a gyerek és én mentem oda ordítani a bántójával, az meg csak röhögött. A végén felgyújtották a gyerek haját. :( Többször :(


Én annyit mondok, az ilyen gyerekek szerelmesek a saját hangjukba és valami miatt imádják, ha bánthatnak mást, persze félelem is van bennük, ezért a náluk gyengébbekkel kezdenek, akikről tudják, akkorát nem tudnak visszaütni nekik se fizikailag se szóban.

Az élteti őket, hogy bármilyen visszajelzést kapnak a tetteikre és beleőrülnek, ha ignorálják a tetteiket.

2014. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú történet. Szerintem vissza tudnám az ilyeneket "oltani", csak valami ütős szöveg kellene. Ma is tök random elkezdett beszólogatni az egyik órán. Ott mondta, hogy ne dumáljál meg ilyenek én meg csak flegmán megkérdeztem, hogy miért? Na erre nem tudott mit reagálni, jött a duma, hogy azért mert beverek egyet, mondom gyere verjél be. Természetesen nem jött itt már elfogyott a lendület. Tehát hamar elfogynak a szavak. Csak egy-két ütős szöveg kellene. Egyébként félre ne értsetek, igazából nem vagyok flegma, és nem keresem a bajt. De meguntam, hogy mindig beszólnak, stb.
2014. okt. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!