Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szólnak be egyetemi...

Miért szólnak be egyetemi oktatók olyan diákoknak, akik amúgy figyelnek rájuk az előadáson?

Figyelt kérdés

Mert az egyik kedvenc tárgyamon történt, figyeltem, érdekelt a téma, és egyszer csak azon kapom magam, hogy beszólt de nagyon durván, a lényege az volt, hogy butának tart, de nem ilyen egyszerűen mondta ám ki.. És mindig csak a lányoknak szól be, a csoport 90%a pasi, nekik lehet h már nem merne vagy nem tudom. Van pár tanárom, akiknek hitvallása, hogy nő műszaki pályára nem való, de igazán megtarthatnák maguknak a személyes véleményüket, nem kell lealázni egy személyt több száz diáktársa előtt, főleg hogy nem is ismeri az illetőt.


Szerintetek miért ilyenek egyes oktatók?


2014. okt. 19. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
36%
Lehet,hogy kedvel csak nem tudja másképp kifejezni.
2014. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
40%
"Ez a kérdés rossz kategóriában van"
2014. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
20%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
24%

Üdv a hímsoviniszta társadalomban , ahol a nő nem ér semmit :)


22L

2014. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem ilyenek én nem tapasztaltam ezt.
2014. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen,nem értettem miért ilyen,sőt én mêg udvarias is voltam vele
2014. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
miért szólt be? Mit csináltál?
2014. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező, ha te nem is, de a drága nőtársaid nagyon is sokat tesznek az ilyen megnyílvánulásokért, és azért, hogy a férfi ne tekintsen rátok egyenlő félként. Miért szólt be? Gondolom le akarta törni egy tipikus önmagától elszállt egyetemista liba szarvát.
2014. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért amit írtál, mert nem tudja elképzelni, hogy egy nőnemű lénynek is van keresnivalója a műszaki pályán. Pedig aki elég kitartó, az bekerül, valószínűleg ért is ahhoz amit tanul, vagy fog. Nem értem miért kell ilyen ellenségesnek lenni, mindenkinek a saját dolga, hogy végigcsinálja vagy kibukik, az ő dolga csak annyi lenne hogy válogatás nélkül mindenkinek megadja az esélyt hogy tanulhasson tőle....
2014. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

"Pedig aki elég kitartó, az bekerül, valószínűleg ért is ahhoz amit tanul, vagy fog."


Hét vicce. Legjobb példa orvosi egyetem. Ott a temérdek csaj akik semmi másra nem képesek, csak magolni, meg az eszüket játszani, nem értik az emberi test összefüggéseit, közük sincsen a logikához, de seggelni azt tudnak. Arról nem is beszélve, hogy a beteghez kb. úgy nyúl a többségük, mintha leprás lenne a szerencsétlen, ha egyáltalán hozzányúl, mert beteget vizsgálni sem nagyon szeretnek. Abszolút nem lehet rájuk számítani.

2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!