Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért figyelnek meg...

A lányok miért figyelnek meg jobban mikor sétálok a városban, facebookon kép alapján miért csak kevés lány nyomul rám és ők is általában nem valami szépek?

Figyelt kérdés
Mert már haverom is említette, hogy néztek csajok én nem mindig veszem észre amúgy. De például volt olyan nap, hogy 3 lány is szemezett velem, máskor senki sem vesz észre. Nem értem, hogy miért nem kezdeményeznek nálam, ha bejövök nekik. Facebookon is csak két lány mert rám írni, de hát messze élnek velük nem tudok mit kezdeni meg amúgy sem igazán jött be egyik sem. Mintha a szép, vonzó lányok nem akarnának kezdeményezni a fiúknál, nekem már az jön le, csak a csúnyácskák kezdeményeznek.
2014. aug. 29. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy bejössz nekik? A kérdésed alapján nem vagy egy nagy nőcsábász, szóval simán félreértelmezheted azt, hogy rád néznek. Teljesen mindegy, a nők nagyon sok mindenkit megnéznek, és ez nem feltétlenül annak a jele, hogy tetszenél nekik. Ne várd, hogy kezdeményezzenek nálad a lányok. Merj te kezdeményezni!
2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első lépést, nehogy már a csaj tegye meg!
2014. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!