Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg merjük keresni ezt az...

Meg merjük keresni ezt az osztálytársat?

Figyelt kérdés
Volt az osztályunkan anno egy tipikusan olyan srác, akit mindenki bírt. 10. tanév vége után pár nappal egy este küldött egy körlevelet, hogy elmennek innen, ne kérdezzük miért és ne is keressük. Azóta nem látta senki se őt, se a családot. Most osztálytalálkozót szervezünk és talán mégis meg kéne keresni? Nyomós ok van rá, ha egy ember azt kéri, hogy ne keressék?
2014. okt. 19. 21:57
 1/5 shoona:D ***** válasza:
57%

Hát én már akkor megkerestem volna,nem zaklatni,meg belemászni az életébe csak hogy tudjam hogy nincs e nagy baj.

Szerintem érdemes lenne megpróbálni,aztán ha leráz akkor békén hagyni.

2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez 5 éves oszt.találkozó lenne? Szóval kb 7-8 éve nem tudtok róla semmit? Vagy csak egy sima találkozó? Szerintem érdemes lenne megpróbálni megkeresni (nem elsz egyszerű pl. facebook vagy biztos van ennek valami hatákony módszere) és ha le akar rázni (bár kötve hiszem ennyi idő után) akkor békén hagyni.
2014. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
kinyirta a maffia...
2014. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt azért nem hinném, bár lehetett anno fura dolgokat hallani az eltűnésükről az biztos.
2014. okt. 19. 22:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy rendes találkozó lenne és hát igen jó régóta nem hallottunk felőle. Facebookot már néztem, nincs fenn. E-mail címéről visszajönnek a levelek, a régi számán nem létezik előfizetés. Érdemes lenne elmenni a régi címre, hátha tudnak valamit a szomszédok?
2014. okt. 19. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!