Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem irtó gázak...

Csak szerintem irtó gázak ezek az általános iskolában szervezett "bulik" meg programok?

Figyelt kérdés

Hatodikos vagyok, de mesenapon is múltkor az volt, hogy na, 5. óra után buli van. Ilyen állomások voltak és olyan feladatok, hogy szívd fel szívószállal a gombokat és tedd be az üvegbe, fonalgombolyítás, kössétek be a szemeteket és a többiek instrukciókat adnak, hogy hogyan add a társad szájába a joghurtot, bowling üvegekkel meg kosárlabdával stb.

Aztán tavaly halloween-on volt disco, de az az volt, hogy a tesiteremben állati, ismétlem ÁLLATI hangerővel szólt a tüctüctüc, amit én utálok. Már akkor fájt a fülem, mikor 5 méterre voltunk a teremtől. Rengetegen voltak és nekem nem volt kedvem ott nyomorogni. Egyébkét a táncolással meg a zenével nincs bajom, de ezzel a "fél centi van két ember között és megsüketülünk értelmetlen zenére"-fajtával nem vagyok jóban.


Csak szerintem bénák ezek?



2014. nov. 2. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bénák :))

17/L

2014. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jatekokat altalaban mint csoporti jegtoroknek szoktak hasznalni, de 6-os gyerekek mar reg kinottek belole.
2014. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az én osztályom meg élvezi. :P Hát legalább nem vagyok egyedül. Én ilyenkor általában állok és várom, míg vége lesz. Addig amúgy kialakul magamban egy negatív érzés, ami teljesen leszívja az energiámat és fáradt meg rosszkedvű leszek tőle.

És jövőhéten meg Halloween és ugyanez... -.-

2014. nov. 2. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
A vetélkedő gáz nagyoknál de ha emiatt nincs tanítás akkor jó.Ha "buli " van abba csak az a gáz amikor a kicsiket kell kerűlgetni.
2014. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne gáz a vetélkedő a nagyoknál? Dolgozó emberek csapatépítő tréningjén is szerveznek vetélkedőket. Persze, ahhoz bizonyos értelmi szinten kell lenni, és a feladatnak érdekesnek lenni, és nem túl hosszú ideig tartani.
2014. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Halloween-nak mar harom napja vege. Meg most akar a tanar szervezni meg egy marhasagot?
2014. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Felnőtt emberek is csinálnak ilyeneket, ahogy előttem írta is valaki, pl. cégeknél csapatépítő tréning címszóval. (előző munkahelyemen is volt ilyen) Tök aranyos. Sokat lehet nevetni. Olyan mint ami volt a TV-ben az 1 perc és nyersz-ben pl.

A "diszkó" meg ha nem tetszik, akkor ne menj be. Maradj kint a folyóson, vagy egy másik teremben 1-2 vagy több osztálytársaddal, beszélgessetek, vagy nem tudom.

2014. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, 7-én lesz pénteken a a halloween.

Attól én még unom ezeket, mert nekem bénák. Ez ellen nem tudok mit tenni.

2014. nov. 2. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Én is 6.os vok de az ilyenek már tényleg bénák!Meg zavaró hogy a kicsik is majd fellöknek ahogy ugrálnak köztetek!:PP

Meg már igen bőven kinőttük!:PP

2014. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted. :)

Egyébként az ilyenekre elmenni nálatok kötelező? Mert ha nem, egyszerűen nem mész el, és ha kérdezik, családi okok miatt nem jelentél meg.

2014. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!