Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Így tesizhetek? Jól mondja a...

Így tesizhetek? Jól mondja a tesitanár?

Figyelt kérdés
Ebben az évben már nem tesizhetek, mert eltört a karom, és 3 hónap felmentést kaptam. Tegnap vették le a gipszet, és mondta a tesitanár, hogy már tesizhetek szerinte, ha külön tornázok a többiekkel. Viszont az orvos meg azt monda, hogy a tesitanár hülye és ne tesizzek.

2014. nov. 6. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
A karodat nem terhelheted, tehát nem kosarazhatsz, kézenállhatsz stb. De például futni nyugodtan futhatsz.
2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Az orvos adjon egy igazolást, hogy mit csinálhatsz és mit nem, mennyire lehet terhelni.
2014. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
azért arra is gondolni kell, hogy egy tesi órán könnyen elesik valaki - még ha a kezét nem is erőltető feladatokat végez -, és ha a rossz kezére esik még friss forradásnál könnyen eltörik újra
2014. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ne tesizz, mert azért futás közben is mozog a kar és nem hinném, hogy jót tesz neki az állandó ide-oda mozgás.
2014. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne tesizz,a tanárod hülye.És ha véletlenül neked dobják(vagyis a kezednek) a labdát és újra eltörik? Vagy neked szaladnak és ráesel a kezedre? Semmiképp se tesizz.
2014. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Mondjuk a tanárt nem nagyon izgatja. Mondtam neki, hogy januárig nem tesizhetek, meg mondta az orvos, hogy...,de kb. le se sz@rta.
2014. nov. 6. 21:32
 7/10 anonim válasza:
H
2014. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy ne tesizzél, akkor ne is. A tesitanárok jellemzően nem rendelkeznek orvosi végzettséggel, így nem bírálhatják felül a felmentést. Hogy szerinte mit lehet, meg mit nem, senkit nem érdekel, az orvos véleménye a mérvadó.
2014. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adta a doki írásba, akkor kérjél vmi papírt.
2014. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nekem is eltört a karom amit levették a gipszet mentem vissza kajakozni de viszont a fém még benne volt a csuklómba, a lényeg hogy óvatosan
2014. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!