Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kedvenc tanárom elmegy most...

A kedvenc tanárom elmegy most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kedvenc tanárom elmegy igaz rosszul viselkedtem vele de akkor is nagyon fog hiányozni és (Már bocsánatot kértem tőle) na mindegy az a lényeg hogy elmegy és nem tudom visszatartani hogy maradjon! de ha mégis akkor van már helyettesítő tanárunk!!!! :'( Szerintetek még ha van helyettesìtő tanár akkor is visszajöhet? És hogy tarthatnám vissza? És hogy tereljem el a gondolataimat róla???? (S.O.S válaszokat várok MÁR CSAK 1 HÉTIG MARAD ITT A SULIBA!!!! :'(

2014. nov. 8. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy.

Oneki biztos nem fogsz hianyozni, nem a rossz viselkedeseddel. A bocsanat kereseddel kitorolheted a ...

2014. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj utána
2014. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mivel bántottad meg?
2014. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ling-ce ***** válasza:
86%
Tanárod minden bizonnyal nem miattad fog elmenni más iskolába. Ezért kár visszatartanod, akár szerelmes vagy bele, akár lelkiismeretfurdalásod van. Utóbbi esetben, ha őszintén bocsánatot kértél, napirendre térhetsz az ügy felett. Ha már valaki betölti a munkakörét miért jönne vissza? Ha meg nem akarsz rágondolni, miért akarod, hogy a suliba maradjon? El akarod terelni róla a gondolataidat? Akkor a tanár helyett a tananyaggal foglalkozz!
2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem tehetsz semmit.Nem tudod őt befolyásolni.De ha ő a kedvenced miért nem viselkedtél vele rendesen?
2014. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! :D És azt mondta hogy azért megy el mert el vileg közel van ahol lakik!
2014. nov. 10. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:

De hogy bántál vele?

A tanár férfi?

2014. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!