Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kaphatok ezért? :S Fontos!

Mit kaphatok ezért? :S Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval ma a könyvtárban dobáltuk egymást plüssökkel,és bedoptam 1-et a polc mögé!:SPróbáltuk kiszedni de nem sikerült!Mondták "ne szólj a könyvtárosnak".Féltem de szoltam.Mondta erre a könyvtáros"ezt nem bírom kiszedni".Kérdeztem mi lesz a büntetésem.Mondta:"mivel mertél szolni enyhítést kapsz!".Mi lehet ezért a büntetésem??Gondolkoztam es van 1otletem.Pontosabban ez:seprünyéllel kiszedem.Más ötletek??:|

#Hddi
2014. nov. 13. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg viccelt.

Egyébként ezek után kimentetek a könyvtárból, mintha mi se történt volna? Érdekes. Ezek után nem hinném, hogy különösebb problémád lesz belőle.

2014. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Halálbüntetést kapsz
2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Figyatékos ............ erre a ..... oldarra 1kérdést sem írhat ki az ember??>:@

Csak egy normális választ vártam!!!Ennyire nagykérés??

Menjetek el a francba!!!

2014. nov. 13. 20:17
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves első:


Köszi a válaszod!

Elmondtam addig a többiek kimentek sunyiba.

Én legalább szoltam!:P

2014. nov. 13. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Bedobtál egy plüssfigurát egy szekrény mögé? Ezért bizony a Tiltott rengetegben fogod tölteni az éjszakát.


Ha a második válaszban nem sikerült volna felfedezned az iróniát, itt a magyarázat: a világon semmi komoly dolog nem történt. Max kapsz egy fegyelmezést vagy szóban, vagy beleírják a kis ellenőrződbe. Senkit nem fog érdekelni.

2014. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
30.év börtön
2014. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:'DD

Na jó bocsánat :'), én is csináltam bolhából elefántot iskolás koromban, de még hányszor, mert túl lelkis voltam..stb.

Biztos vagyok benne, hogy nem fog megbüntetni, szerintem csak viccelt.

Ne aggódj! :)

2014. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2014. nov. 14. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Na te úr isten!
2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!