Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezért kaphatok felmentést...

Ezért kaphatok felmentést úszás alól? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy nekem ebben az évben úszás lenne heti 2 óra. Azt mondta a tanár, hogy vagy úszok, vagy felmentést viszek, vagy heti kettő 1-est kapok. Na ugye én nem akarok megbukni, de félek a víztől(többször majdnem belefulladtam), és azt vettem észre, hogy begombásodott tőle a lábam. Ha ezt elmondom a háziorvosnak, ad felmentést?

2014. okt. 28. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, de akkor mindenképp a gombát említsd neki, és ne a víziszonyodat, mert arra nem fog adni felmentést.
2014. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi és szerinted elküld bőrgyógyászhoz vele?
2014. okt. 28. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, mennyire súlyos a gomba. Ha úgy látja, hogy nem, akkor javasolhat valami gombaellenes krémet pl. Canesten, de ha rosszabb, akkor lehet elküld bőrgyógyászatra, hogy nézzék meg.
2014. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most kentem Canestennel, + már 2 hete nem voltam usziban mert nem volt óra, és elmúlt.
2014. okt. 28. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Kétlem hogy ezekkel felmentést kaphatnál és nem is értelek. Uszodában nem fogsz vízbe fulladni, megtanulsz úszni és többé nem is lesz ezzel gondod. Csak jól járnál.
2014. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó csak amint belemegyek 1 méternél mélyebb vízbe, egyből "izzadok", hányingerem lesz, stb.
2014. okt. 28. 22:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam.. Szokásos duma: Fertőtleníts, stb. -.-
2014. okt. 29. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de nézd, ez nem vízmélység-kérdés, hanem ez is egyfajta fóbia. ide ezek szerint nem (csak) bőrgyógyász kell, hanem pszichológus sztem.
2014. dec. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!